iPhone'u Televizyona Nasıl Bağlarım?

iPhone'u Televizyona Nasıl Bağlarım?

Arkadaşlar, hepimizin bildiği gibi gerçekten televizyon hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Özellikle ince ve Led televizyonların çıkmasından sonra gerçekten televizyon üzerinde vakit geçirmek ve bilgisayarımızı ona bağlayarak bir şeyler izleyip bir şeyler dinlemek çok büyük bir keyif kaynağı oluyor. Peki HDMI girişi bile olmayan bir telefonu nasıl televizyonumuza bağlarız da bu yükten kolay bir şekilde kurtuluruz diye düşünüyor olabilirsiniz. Çok karmaşık değil ve bir kablo ile halledilebilir gibi duruyor. Bildiğiniz gibi Apple’ın Apple TV adında da bir ürünü var, bu ürünü televizyonunuza bağlayarak, evdeki Apple aletlerinizi de Apple TV’ye bağlıyorsunuz ve Mirroring özelliği denilen özellikle birlikte, ekranlarınızı direkt televizyon ekranına aktarabiliyorsunuz.

Gerçekten Apple’ın telefonları ve bilgisayarlarından sonra en çok satışını yaptığı şey Apple TV ve şunu söylemek gerekiyor ki, eğer alıp da kullanmak istiyorsanız, kesinlikle tavsiye edeceğim bir üründür. Hayatınızı hem inanılmaz şekilde kolaylaştırıyor, hem de içerisindeki hafıza ve uygulamalarla birlikte gerçekten kablolu TV yayınını hiç ama hiç özlemiyorsunuz. Bunun dışındaki diğer çözümlerin çoğu yanlıştır ve hiçbir işinize yaramayacaktır. Eğer sorunu gerçekten kökünden çözmek ve köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız size Apple TV’yi önerebilirim arkadaşlar.

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Kişisel bilgisayarlar geliştiren, tasarlayan ve satışını yapan Apple günümüz teknolojisinde üretmiş olduğu akıllı telefonlar ve tabletlerle gündemden düşmeyen markalar arasında yer almaktadır.

Teknoloji dünyasının öncü markası olan Apple, masaüstü bilgisayarı iMac’in yepyeni versiyonunu duyurdu. İşte Apple’ın yeni iMac’i;

Apple, iOS için yazılım geliştirenlere özel, yeni programlama dili Swift'i duyurdu. Apple Swift'i "Parallel Scripting Language" olarak tanımlıyor. Yani Swift, Objective C'den oldukça farklı bir dil. Ancak Swift'i Objective C ile birlikte kullanabiliyorsunuz.

Duvar kağıtları zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz bilgisayarlarımızı kişiselleştirmede önemli bir rol oynuyor.İşte şurada da apple hayranları için 60 adet kaliteli ve güzel duvar kağıdı l

Dünyanın ne güvenilir ve en çok tercih edilen teknoloji markası Apple’ın akıllı telefon modelleri de yoğun ilgi görüyor.