iPhone'da Olması Gereken Sosyal Uygulamalar - 2014

iPhone'da Olması Gereken Sosyal Uygulamalar - 2014

2014 yılı içerisinde, iPhone kullanıcıları için gerekli sosyal uygulamaların bir listesini yaptım. Öncelikle bu uygulamalardan ilki kesinlikle Skype Wifi. Bu uygulama sayesinde dünya üzerinde bulunan milyonlarca hotspot’tan birisine yakınsanız, ücretsiz olarak internete bağlanabilir, konuştuğunuz kadar skype kredisi ile ödeme yapabilirsiniz.

İkincisi ise Retrica adlı uygulama. Bu uygulamayla ile fotoğraf çekip Instagram’a koymayanı artık dövebilirler, o derece yaygınlaştı kullanımı :) Verdiği efektler ile güzel fotoğraflar çekmenizi sağlayan bir uygulama.

Üçüncü olarak ise Tinder. Bu uygulama maalesef Facebook’la Bağlan dışında bir üyelik kabul etmiyor, o yüzden bir Facebook hesabınızın olması gerekiyor. Tinder ile yakınlarınızdaki insanları “Like” ve “Dislike” yapabilirsiniz, fotoğrafları direkt Facebook üzerinden çekiyor. Eğer onlardan birisi de sizin fotoğrafınızı beğenirse, böylelikle konuşmaya başlamış oluyorsunuz, gerçekten güzel ve gerekli bir uygulama. En azından günde bir iki kere açarak, etrafınızda kimlerin olduğunu görmek bile keyif verici olabiliyor. Dünya Kupası nedeniyle de Brezilya’da kullanımı çok fazla artmış bu uygulamanın.

Sonuncu olarak ise Repost adlı uygulamayı önerebilirim. Bu uygulamaya Instagram ile bağlanarak, Instagram içerisindeki beğendiğiniz fotoğrafları retweet gibi kendi hesabınıza çekebilir ve oradan bu fotoğrafa ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. 

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Facebook dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen sosyal medya sitelerinden bir tanesi. Milyonlarca kişi her gün Facebook’a giriş yapıyor ve saatlerce zaman geçiriyor.

Mac apayrı bir dünya aslında.Özellikle grafikle ilgilenen insanların baş tacı.Tabiki sadece grafik için değil bu alet , normal programlara da ihtiyacı var :)

IPad, dokunmatik oluşu ve geniş bir ekrana sahip olmasından dolayı, uygulama geliştiricilere de güzel imkanlar sağlıyor. Daha önce iPhone için uygulama geliştiren pek çok kişi, iPad'in yüksek çözünürlüğünü uygulamaları için avantaja dönüştürüyor.

Daha önce iPhone üzerinden ücretsiz mesajlaşmanızı sağlayacak WhatsApp uygulamasını anlatmıştım. Şimdi ise sıra Skype ile ücretsiz görüşme yapmakta.

Samsung Türkiye, mobil dünyada devrim yaratacak bada’yı bilişim uzmanlarıyla tanıştırıyor.