iPhone'a Şarkı Nasıl Yüklenir?

iPhone'a Şarkı Nasıl Yüklenir?

Iphone’a aslında birden fazla yöntem kullanarak şarkı yüklemeniz mümkündür arkadaşlar, iOS işletim sistemi her ne kadar birden fazla yüklemeye imkan vermese de çeşitli programlar ile birlikte (Gerek Windows gerek Mac platformu) bu isteğimizi çok kolay bir şekilde gerçeğe dönüştürebiliriz. Tek yapmanız gereken iTunes adlı programı indirmek, sonrası gerçekten bir çorap söküğü gibi gelecektir.

iTunes programını indirmeniz gerçekten son derece önemlidir çünkü telefonunuza başka bir program yardımıyla bile müzik atmak isteseniz de iTunes içerisindeki bazı dosyalara ihtiyaç duyuyor ve doğal olarak da telefonunuzu bilgisayarınıza taktığınızda görmeyebiliyor, o yüzden telefonunuzu bilgisayara takıp böyle bir uyarı almadan önce iTunes programını yüklerseniz kesinlikle işleriniz daha kolaylaşacaktır. Bu programı yükledikten sonra ise telefonumuzu bilgisayarımıza bağlıyoruz. Ardından hemen iTunes ekranı telefonumuzu bağladığımız için otomatik olarak geliyor. Tek yapmamız gereken şey ise, Müzik kısmına girerek yeni liste oluşturmak ve şarkıları içerisine sürükleyip bırakmak. Tabiiki yeni bir liste olmadan da, telefonun direkt olarak hafızasına şarkıları yine iTunes aracılığı ile yüklemeniz mümkündür.

Eğer gerçekten telefonunuzda güzel bir müzik keyfi yakalamak istiyorsanız, yüksek ses bandı içeren müzik kayıtlarını edinmeniz sizin için daha güzel olacaktır çünkü sahip olduğunuz güzel bir kulaklık ile gerçekten dışarıda hiçbir şeyi duymadan, doyasıya eğlenceyi ancak böyle yakalayabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki videoyu izleyerek iPhone'a iTunes ile müzik atma işleminin nasıl yapılabileceğini görebilirsiniz:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
zeynep0231 kullanıcısının resmi

yazı için çok teşekkürler . 2 gündür nasıl yüklücem diye telefonu kurcalıyordum. iphone yeni aldım da daha yeni öğreniyorum yazınız sayesinde öğrendim.

Ali sait kullanıcısının resmi

iphone kullanılması çok zor bence. verilen paraya değmiyor. evet kaliteli fakat küçük geliyor bana . o fiyata daha iyi alınabilir. bende aldım ama iphone ama pişman oldum.

Ali sait kullanıcısının resmi

İphone iyi bnce ben seviyorum evet kullanılması zor ama öğrenilir. bu arada şarkı yüklemeyi bilmiyordum çok teşekkür ederim çok saolun yazı için bilgilendim.

Gülşah kuzu kullanıcısının resmi

İphone şarkı yüklemek zor yazı için teşekkürler sayenizde öğrendim yoksa sinirlenip kırcaktım telefonu elinize sağlık böyle bilgilere her zaman ihtiyacım var .

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

iPhone kullanıcısıysanız, iPhone ve uygulamaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilk öğrenmeniz ve ne işe yaradığını bilmeniz gereken uygulama kesinlikle iTunes'tir.

Agoda.com, daha önce çıkardığı iPhone uygulamasının başarısı üzerine daha gelişmiş yeni uygulamasını piyasaya sürdü. Yeni uygulama aynı zamanda Apple’ın çağ açan taşınabilir tableti iPad’e de uyumlu.

Turkcell'in "gnctrkcll" olarak kısalttığı Genç Turkcell hizmeti, müzikseverler için yeni bir servis hazırladı : gncPlay. Bu servis ile siteye üye olduğunuzda binlerce şarkı içerisinden istediğinizi dinleyebilir, kendi şarkı listelerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer üye olmazsanız, şarkıların sadece 30 saniyelik bir bölümünü dinleyebiliyorsunuz. Site üzerinden popüler şarkılar, popüler albümler ve yeni albümlerin içerisinde yer alan şarkıları da dinleyebilirsiniz. GncPlay bir nevi Last.Fm'in bir benzeri olmuş. Ancak oradaki gibi şarkıcı önerme vs. gibi gelişmiş özellikler bulunmuyor. Bunlar da zaman içerisinde yeterli veriler toplandığında eklenirse daha da güzel olabilir. GncPlay'e şuradan ulaşabilirsiniz.

Belki bazılarımızın başına geldi, belki de ileriki zamanlarda gelebilecek, belki de iPhone kullanıcılarını en ama en derinden üzen sorunlardan birisidir telefon şifresini unutmak.

İnternette korsan ve kaçak mp3 indirmek , dinlemek istemiyorsanız işte aradığınız müzikleri bulabileceğiniz ve ücretsiz dinleyebileceğiniz mp3 servisleri :

Akıllıca düşünülmüş bir servis.Aradıklarınızı youtube'da arıyor ve video değil de ses olarak dinletiyor.Hızlı bir servis.[ songza ]

 
 
Imeem sadece müzik değil , video , blog gibi pek çok servisi de içinde barındırıyor.Gerçekten iyi bir müzik arşivinede sahip.[ Imeem ]