İngilizce Türkçe Kelime Çeviri Programı

İngilizce Türkçe Kelime Çeviri Programı

Online çeviri hizmetleri sayesinde artık siz de sözlük ve çeviri merkezi aramayacaksınız. Çünkü gelişmiş dünya ve teknolojisi sayesinde artık online çeviri hizmetini web siteleri üzerine kurulmuş çeviri araçları ile yapabilirsiniz.

Günümüzde en çok tercih edilen kelime çeviri programı özellikle eğitim sektöründe öğrencilerin sözlük taşıma derdine son vererek bilgisayar veya cep telefonu gibi iletişim araçlarından zaman kaybetmeden aradıkları kelimelere ulaşma imkanı vermektedir. İnternetin olduğu her yerden kelime çevirme programı bağlantısına tıklayarak tüm diller arasında çeviri işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkçe İngilizce sözlük çeviri kategorisinde yer aldığı bu çeviri sitesi uzman kadrolar tarafından geniş dil bilgisi ve kelime içeriği ile hazırlanmıştır. Sizlerde Türkçe kelimelerinizin İngilizcedeki karşılığına en doğru şekilde ulaşabilmek için Türkçe İngilizce sözlük çeviri bağlantısını ziyaret etmelisiniz. İngilizce Türkçe kelime çeviri hizmetini online olarak bir çok site yapmakta ve en çok kullanılan çevirmen olarak bilinmektedir. İngilizce kelimelerinizin Türkçe dilindeki karşılığına saniyeler içerisinde ulaşabilmek İngilizce Türkçe kelime çeviri bağlantısı sayesinde mümkündür.  

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Türkçeden bir başka dile ya da başka bir dilden Türkçe'ye çeviri pek çok durumda ihtiyaç duyabileceğimiz birşey. Bunu sadece İngilizce olarak düşünmemek gerekir. Zira artık pek çok kişi en azından ikinci dili olarak İngilizce'yi konuşabiliyor. Peki ya diğer diller? Çözüm internette. Tam olarak 100% doğru çalışan servis bulmak pek mümkün olmasa da bazı çeviri sitelerinin yaptıkları tercümeler, en azından fikir vermesi açısından iyi olabiliyor. İşte online olarak kullanabileceğiniz bazı çeviri servisleri :

Facebook sayfalarında yaklaşık 2-3 ay önce devreye alınan bir özellik olmasına rağmen benim gözümden kaçmış. Belki benim gibi atlayanlar vardır diyerek paylaşayım dedim.

Günümüzde İngilizce artık pek çok iş kolunda çalışmak için artı bir avantaj değil zorunluluk halini aldı.

Turkcell'in sponsor olduğu ve Fugo firması tarafından geliştirilen Kelime Avı oyunu, diğer kelime oyunlarından bir adım önde görünüyor. Android Market (Google Play) ve iTunes'dan indirebileceğiniz oyunu tüm akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabilirsiniz.

Akıllı telefonların piyasaya hakim olmasının ardından, telefonların birer oyun platformuna dönüşmesi kaçınılmaz oldu. Ben de yeni çıkan oyunları pek takip edemesem de çevremde insanların aynı oyunu oynadığını görünce merak ediyorum açıkcası.