İlginç Ürünler: Led Bileklik-Saat

İlginç Ürünler: Led Bileklik-Saat

Uzun süredir bir şeyler yazmıyorum aslında. Ama internette oldukça vakit geçiriyorum. Yeni projeler peşinde koşup, bolca makale okuyorum işimden artan zamanlarda. İnternette gezerken de oldukça "acayip" ürünlerle karşılaşıyorum. Kısa da olsa linklerini zaman zaman paylaşayım istedim, eğer fırsat bulabilirsem.

DealExtreme'deki şu saat oldukça değişik bir tasarıma sahip. İlk bakışta saatten daha çok bir bilekliğe benziyor. Üzerinde belirli rakamlar var ve bu rakamların altında yanan ledlerin toplamları saat ve dakikaları veriyor. Fiyatı da 11,62$. Bu led bileklik-saatin sıradışı olduğu kesin.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Saat kadın erkek herkesin en sevdiği aksesuarlar arasında yer alıyor.

Daha önce Google'ın Android Wear işletim sisteminden bahsetmiştim. Görünen o ki, akıllı saatler ve Android Wear hayatımıza beklenenden daha hızlı girecek.

Oracle'da PL/SQL kullanarak iki tarih arasındaki farkı bulmaya ihtiyaç duyarsanız aşağıdaki SQL, farkı saat, dakika, saniye cinsinden size verecektir;

Son zamanlarda sadece burayla değil neredeyse hiç bir işimle ilgilenemez oldum. Bunun başlıca 2 sebebi var; birisi Football Manager , diğeri de Friendfeed.

Aslında bilgisayar oyunlarından pek hazzetmem. Yıllar öncesinden kalma bir alışkanlık olarak sadece CM (Championship Manager) oynardım. Oynardım diyorum, çünkü bayadır oynamıyordum. Ta ki, iş yerinden bir arkadaşım fitili tekrar ateşleyene kadar. Cm ve Fm olarak ikiye ayrıldıktan sonra pek oynamadığım bu oyunun FM tarafına tekrar döndüm ama yapmamalıydım. Zira eskiden boş kaldığım anlarda teknik işler ile uğraşırdım ve birşeyler üretirdim. Ama FM buna engel oldu.