HotelRunner: Online Otel Otomasyon Programı

HotelRunner: Online Otel Otomasyon Programı

Küçük bir pansiyon ya da 5 yıldızlı büyük bir otel için artık değişmeyen ve olması gereken tek bir ortak nokta var; Online Rezervasyon. Bir konaklama tesisinin günümüzde online hizmetler sunmadan müşteri edinebilmesi çok zor. Bu hizmeti olmadan gelen müşteriler de diğer otellerin kapasite nedeniyle alamadıkları müşteriler oluyordur muhtemelen.

Bunu göz önüne aldıktan sonra eğer bir otel işletmecisiyseniz, ilk işiniz bir web sitesi hazırlamak ve otel otomasyon programları yardımıyla müşterilerinize online servisler sunmak olmalı. Bunu sıfırdan sadece kendi işletmeniz için bir uygulama geliştirterek yapmak tahmin ettiğinizden maliyetli olabilir. Bu nedenle bu tarz otel otomasyon programları sunan Hotel Runner gibi bir servisi kullanabilirsiniz.

Hotel Runner, tesisinize özel online içeriğinizi kolayca yaratıp yönetmenizi, küresel bilinirliğinizi arttırmanızı, müşteri ve odalarınızı yönetmenizi ve tüm online kanallardan rezervasyon kabul etmenizi mümkün kılan dijital konaklama tesisi yönetim ve pazarlama sistemidir. Hotel Runner'ı kullanarak otelinizdeki odaları ve fiyatlarını online olarak yönetebilir, çeşitli kupon ve promosyonlar ile müşter çekebilirsiniz.

Hotel Runner, ücretli ve ücretsiz olarak size iki model sunuyor. Ücretsiz olarak web sitesi, rezervasyon modülü, Facwbook sayfası ve mobil web sitesine sahip olabiliyorsunuz. Ücretli servis ile rezervasyonların ödemelerini online alabiliyor, çeşitli kampanya ve indirim kuponları düzenleyebiliyorsunuz. 

Hotel Runner'ı aşağıdaki tanıtım videosundan daha yakından tanıyabilirsiniz:

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Agoda.com, daha önce çıkardığı iPhone uygulamasının başarısı üzerine daha gelişmiş yeni uygulamasını piyasaya sürdü. Yeni uygulama aynı zamanda Apple’ın çağ açan taşınabilir tableti iPad’e de uyumlu.

Video pazarlama ya da daha yaygın kullanımıyla Video Marketing, özellikle internet ve dijital reklamcılığın yaygınlaşması ile çok daha önem kazandı.

Uzak doğu işlemeleriyle süslenmiş MMORPG türündeki oyunumuz Silkroad Online, Joymax firmasının bize sunduğu güzel oyunlardan bir tanesi.

Strateji oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Age of Empires'ın online versiyonu uzun süredir bekleniyor. Yapılan açıklama ise, Age of Empires Online'ın 16 Ağustos tarihinden itibaren PC üzerinden oynanabileceği yönünde.