Hızlı Logo ve Kartvizit Yaptırmak İsteyenlerin Adresi: İdemama

Hızlı Logo ve Kartvizit Yaptırmak İsteyenlerin Adresi: İdemama

Günümüzde ister biriysel çalışın isterseniz de bir şirketiniz olsun, müşterinizin gözünde ilk izlemin bırakacağınız noktaların başında logonuz ya da kartvizitiniz gelir. Logo, sizi ve yaptığınız işi en hızlı anlatacak kimlik çalışmanızdır. Bu nedenle kaliteli bir logo sizi bir adım öne çıkarabilir ve iyi iş çıkarabileceğiniz algısını müşteriye verebilir.

Tüm bu nedenlerle logo ve kartvizit çalışması yaptırırken mutlaka profesyonel destek almanız gerekir. Ancak direkt bir tasarımcıyla çalışmak hem maliyetli hem de sonunda aklınızdakine çok da uymayan bir ürünün ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Bu durumda aracı siteler ile bu sorunu giderebilirsiniz. İdemama da logo ve kartvizit tasarımı için pek çok profesyonele ulaşabileceğiniz önemli bir ortam.

İdemama üzerinde sizin çalışmalarınızı yapmak için bekleyen çok sayıda profesyonel tasarımcı yer alır. İstediğiniz ürünün özelliklerine, ürünü teslim alma hızınıza, kaç tasarımcıdan örnek çalışma istediğinize göre farklı paketlerden birini alarak hızlı bir biçimde sonuca gidebilir, ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İdemama'da logo ve kartvizit tasarımı başlığı altında Ekspres logo ve kartvizit, Seçim garantili logo ve kartvizit, Para iade garantili logo ve kartvizit gibi çeşitli paketler bulunur. Kendi ihtiyacınıza en uygun çözüm için bu paketlerden birini alabilir, profesyonel tasarımcılara kolayca ulaşabilirsiniz.

İdemama'da şu an için aktif 4637 tasarımcı bulunuyor ve bu sayı artmaya devam ediyor.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Şimdilerde logolarında gölgeli olsun , cam efekti olsun şu olsun bu olsun diyen kişiler için geliyor : 70'lerin en iyi logo tasarımları

Kartvizitler insanları ve işlerini tanıtan küçük kağıtlar olmaktan çok uzaktalar günümüzde.

Eğer bir kurum iseniz farkınızı web oratmında da yaratmanız gerekiyor.İşte şurada birbirinden güzel , profesyonel ve yenilikçi siteler bulunuyor.Bunların hemen hemen hepsi firmalara ait siteler.Kendi firmanız için birşeyler yap-tır-madan önce bir gözatmalısınız. [bağlantı]

Bundan 1-2 yıl öncesine kadar Drupal 'ın en büyük sorunu az sayıda tema olmasıydı ama artık bu durum ortadan kalktı. Pek çok sayıdaki ücretsiz temanın yanı sıra Premium Drupal teması satan yerler de arttı. İşte ücretli drupal teması satın alabileceğiniz bazı siteler :

Günümüzde İngilizce artık pek çok iş kolunda çalışmak için artı bir avantaj değil zorunluluk halini aldı.