Heroes of Newerth Oyun Tanıtımı

Dota'nın elde ettiği büyük başarılardan sonra açılmış oyun bir süre ücretli olduktan sonra yine ücretsiz olmuştur. Oyunda genel olarak 50-120 Bin arası oyuncu oyuna girer, oyun 3 maptan oluşur . Bir klasik dota 5v5 map'i, iki 3v3 olarak sadece Heroes of Newerth'e özgü bir map, 3 5v5 sadece ortadan (Mid) oluşan bir eğlenceli map.

Oyunun efektleri LoL ve Dota 2'den oylamalara göre bariz olarak daha iyi ve daha kolay kullanışlı. Heroes Of Newerth'i diğer bu tarzdaki oyunlardan ayıran en büyük farkı ise bazı heroların Dota'dakiyle %100 aynı olması fakat Heroes of Newerth'e Ortalama 1-3 ay gibi bir aralıkta yeni herolar gelmektedir. Heroların Alt Avatarları vardır. Alt Avatarlar heronun görünüşü ve sesini değiştirmektedir. Alt Avatarlar 2 yol ile alınabilir . 1 Gold Coins gerçek para ile veya Oyun oynadıkça kazanılan Silver Coins ile alınmaktadır.

Oyuna para yatıranların diğer oyunlara nazaran para yatırmadan oynayan kullanıcılardan neredeyse hiç bir farkı yoktur. Oyunu oynamaya yönelik kabiliyetiniz var ise para verip vermeniniz önemli değil. Heroes of Newerth kısaltması Hon'dur. Kullanıcılar genellikle %90 gibi bir oranla ingilizce konuşurlar ve bu da isteksizce ingilizcenizin gelişmesini başlatır. Dota'yı iyi oynayan bir kişi Hon'uda gerçekten aynı oranda 1-2 gün gibi kısa bir alışma süresinden sonra oynabilir.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

16. Yüz yılın tekrar doğduğu oyun, durdurak bilmeyen, aksiyonun bitmek bilmediği, deli dolu MMOFPS oyunu Renaissance Heroes Online'ı çok beğeneceksiniz. Unreal 3 motorunun gücünü arkasında tutarak geliştirilen oyun Half - Life , Quake gibi eski oyunların tadını veriyor.

İsveç, Bitcoin'in resmi bir para birimi olarak kullanılamayacağını düşünüyor ancak tamamen görmezden de gelmiyor.

Pek çok alışverişte paravan para transfer kanalı olarak kullanılan, online yasal şans oyunları bayileri için, mevzuatta yapılan bir değişikliğin ardından, tüm üyeleri etkileyen önemli iki değişiklik yer alıyor:

Oyun "canavarlarının", en büyük sıkıntılarından birisi de, bilgisayar üzerinde oyun oynarken klavyeyi verimli kullanamamak ve oyunların tüm esnekliğinden yararlanamamak. İşte bu noktada oyuncuların imdadına, oyun oynamak için özel üretilmiş klavyeler yetişiyor.

Facebook'da Farmville oyunun popüler olması ile tarla, bahçe oyunları bir hayli tuttu. Bu hareketliliğe yeni bir oyun daha eklenmiş : Bahçivanlar Diyarı.

Bahçivanlar diyarı, web tabanlı bir ekonomi simülasyon oyunu. Oyunda tarlanızı ekip, sulayıp, biçiyorsunuz. Çeşitli sebze - meyveler yetiştiriyorsunuz. Diğer oyuncularla ticaret yapabileceğiniz alanlar bulunuyor.