Hayatın Tadını Çıkartmanızı Sağlayan Telefon

Hayatın Tadını Çıkartmanızı Sağlayan Telefon

Uzun süre telefon değişimi yapmak istemeyen ve aldığı telefonla tüm işlemleri yaparak, hayatın hızından geri kalmak istemeyenlerin telefonu olan htc one m8 metalden oluşan kasası sayesinde dayanıklılığın yanı sıra oldukça estetik bir görünüme sahiptir.  İçeriğini anlatmaya başladığımızda kıskandıran özelliklere sahip olan telefonun öncelikle ön kapağa yerleştirilmiş olan hoparlör sayesinde hem videoların hem de dinlediğiniz müziklerin seslerini daha güçlü çıkarmaktadır. Bu temiz ses sayesinde hiçbir rahatsızlık hissetmeden internette gezinirken sevdiğiniz müzikleri de rahatlıkla dinleyebileceksiniz. 

Koyu gri, gümüş ve altın renk seçeneklerine sahip olan kavisli yapıya sahip olan htc one m8 ellerimize oldukça yakışmaktadır. Ön tarafta bulunan güçlü kamerasının yanı sıra arkasında bulunan iki kamera ile bizlere en canlı renklerde resim imkânı sağlamakta olan telefonun ayrıca kapağı açılamamakta olup, ayrıca bataryası da değiştirilememektedir. Üstün güç tasarruf modu da bulunmakta olan telefon bu özel imkân sayesinde birçok uygulamayı devre dışı bırakarak kendisini kısıtlamakta ve sizlerin telefonlarınızı kapanma korkusu olmadan kullanmanızı sağlamaktadır. 

Teknoloji harikası htc one m8 içeriğinde bulunan selfie modu, günümüzde oldukça moda olan selfie çekimlerinde ön kameranın çözünürlüğünün düşüklüğünden kaynaklı olarak düşük kalitelere sahip olan resimler artık oldukça net çıkmaktadır. Şimdilerde bu şahane telefonun özellik ve fiyatlarını araştırarak ve karşılaştırarak almak isteyenler http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/htc/one-m8-p172046477/ adresini ziyaret ederek telefona sahip olmakta ve hayatın tadını çıkartmaktadırlar.

Kategori:

Etiketler:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

İnsanoğlunun temel gereksinimi olan ürünler var. Kimse dünyanın neresinde olursa olsun çıplak ayakla sokağa çıkamıyor. O yüzden ayakkabı kişilerin olmazsa olmaz giysileri arasında. Her sezon farklı bir model, farklı bir ürün karşımıza çıkıyor.

Generate İngilizce’de üretmek, yaratmak anlamına gelen bir kelime. Bundan türeyen ve dilimize bile geçen jeneratör ise üreteç olarak çevrilebilir. Peki, üretilen nedir? Günümüzün temel ihtiyacı olan şeydir. Yani enerjidir.

2013 eğitim yılının başlamasıyla birlikte eğitim dünyasında kara günler yaşanmaya başladı. Yapılan araştırmalara göre 2012 yılından itibaren yaklaşık olarak 136 bin öğrenci okulu bıraktı.

Ev ve iş yerlerimizde kullandığımız birçok eşya bulunmaktadır. Her birinin kullanım amacı farklı olup, birçoğu da kullanıldıkları ortamlara hoş görünümler sağlamaktadır.

Hayatımızı kolaylaştıran, zamanlarımızın büyük kısmını kendimize ve sevdiklerimize ayırmamızı sağlamakta olan beyaz eşyalar şimdilerde oldukça üstün tasarım ve özelliklere sahip üretilmektedirler.