Hayallerinizdeki Araba Bu Olabilir mi? : Quant e-Sportlimousine

Quant e-Sportlimousine bir konsept araba. 912 beygir gücünde ve elektrikli. Enerji türü Flow Battery. Aşağıdaki videoyu seyrederken kendizi bu arabanın içerisinde hayal etmeye ne dersiniz?

QUANT e-Sportlimousine with nanoFLOWCELL® drive

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Ersan Kuzulu kullanıcısının resmi

Bu arabanın parlak siyah rengi olsa hayır demem .. şuan ki haliyle hayır diyebiliyorum .. hem napcam o kadar gösterişli arabayı murat yetiyo :) reklam fena değil ama insan hayran kalıyor .

meral sap kullanıcısının resmi

Hayatımda gördüğüm en iyi harika gösterişli mükemmel araba diyebilirim. Kapakları harika içinde hayal ettim kendimi çıkmak istedim bile. reklam bitti gerçek dünyaya geldiğimde o arabanın olması üzücü oldu

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

İnternet üzerinden her türlü alışveriş yapılırken araba neden alınmasın değil mi? İşte birkaç farklı araba ilanları bulabileceğiniz siteler :

GittiGidiyor Garaj: Popüler alış veriş sitesinin garaj bölümü.

Sahibinden Vasıta: Popüler alışveriş sitesinin vasıta bölümü.

Arabam: Uzun bir süredir yayın hayatına devam eden ve şimdilerde bir milliyet hizmeti olan site.

Araba: Detaylı bir araba alım-satım sitesi.

Otomax: Büyük araba alışveriş sitelerinden birisi.

Çoğu kişi Linux deyince onda oyun oynayamıyorum onun için de kullanmıyorum diyor. Ama Linuxlarda da oyunlar var ve bir hayli kalitelide diyebilirim. Windows ortamındaki oyunların lisans ücretleri düşünüldüğünde oyunları korsan oynamanın yerine ücretsiz alternatiflerine yönelebilirsiniz. 

The Open Racing Car Simulator yani kısaca TORCS linux sistemlerinde rahatlıkla oynanabilen daha doğrusu linux için hazırlanan bir araba yarış simulasyonudur. Benim en sevdiğim oyunlardan birisidir. TORCS oyununun gerçekçiliği bir hayli fazla diyebilirim. 

Çıktığı 2016 yılında dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go, zamanla kullanıcı sayısını yitirdi söylemlerine rağmen yaptığı son etkinlik ile çok dikkat geçmişti.

Generate İngilizce’de üretmek, yaratmak anlamına gelen bir kelime. Bundan türeyen ve dilimize bile geçen jeneratör ise üreteç olarak çevrilebilir. Peki, üretilen nedir? Günümüzün temel ihtiyacı olan şeydir. Yani enerjidir.

Bilindiği gibi Nokia son zamanda çıkardığı X ve N serisi telefonları ile eski popülerliğini geri kazanmıştı. N9’dan sonra merakla çıkması beklenen X7 modeli ise maalesef şu an için belirli bir süre Amerika’da satılmayacak.