Güzel Bir Karne Hediyesi

Güzel Bir Karne Hediyesi

Bisiklet, günümüzde de spor, eğlence ve egzersiz amaçlı olarak kullanılan bir alettir. Oyun amaçlı kullanımın, çocuk gelişimi üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Bisiklet modelleri, çocuğa üç boyutlu kavramları algılamayı, derinlik ve denge duygusunu öğretir. Aynı zamanda egzersiz yapmanızı sağlar, zira kalça, karın ve bacak bölgelerini yoğun şekilde çalıştırır.  Bisiklet fiyatları, tahmin edilebileceği gibi bisikletin modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bisiklet modellerinin sayısı, oldukça fazladır. Çocuklar için ilk tavsiye edilen model, denge bisikletidir. Yeni başlayanlara hitap eden bu model, arka tekerleklerinde iki adet destek tekerleği daha bulundurur. Bu sayede devrilmez ve güvenli bir kullanım sağlanır.

Modern bisiklet modelleri, geleneksel bisiklet tasarımına sahiptir. Çok zengin bir model çeşitliliği vardır ve her bütçe ile ihtiyaca hitap edebilir. Örneğin dağ bisikleti olarak bilinen bisikletler, outdoor kullanımlara uygun modellerdir. Hız bisikletleri ise, sahip oldukları özel tasarım ile rüzgar direncini minimuma indirirler. Vitesli ve vitessiz olmak üzere ikiye ayrıldıklarını söylemek mümkündür. Vitessiz bisikletler, standart ve klasik modellerdir. Vitesli modellerde ise çok sayıda vitesi mevcuttur ve yol aldığınız eğime göre vites küçültüp büyülterek, daha rahat bir sürüş deneyimi elde etmeniz mümkündür. Spor, eğlence ve eğitim amaçlı kullanılırlar. http://www.bilio.com/bisiklet-c104/ adresinden, en yeni bisiklet modellerine göz atmanız ve avantajlı koşullarla satın almanız mümkündür.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Robot'un da spor yapanı varmış. Benim gibi bilgisayar başında çalışmaktan sürekli kilolarınıza yenileri ekleniyorsa, bu robot bize ibret olsun :] İşin şakası bir tarafa, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen, bisiklet süren bu robot, gerçekten de çok iyi görünüyor. 

Ayaklarınızın rahat olması günlük yaşamınızda aktivitelerinizden keyif almanızı sağlayacaktır. Bu alanda spor ayakkabı kullanımı ayaklarınızın rahatı açısından çok önemlidir.

9 Haziran tarihinde yeni bir spor gazetesi yayın hayatına başlıyor, adı AMK. İlk bakışta ne alaka AMK diyebilirsiniz ama hem göründüğü gibi hem de değil :)

9 Haziran tarihinde yeni bir spor gazetesi yayın hayatına başlıyor, adı AMK. İlk bakışta ne alaka AMK diyebilirsiniz ama hem göründüğü gibi hem de değil :)

Asus, Zenfone serisi ile sektördeki fiyat/performans oranı en yüksek telefonları üretmeye devam ediyor. Asus Zenfone serisi çok sayıda üyeye sahip ancak en bilinenleri Zenfone 2,  Zenfone 5 ve Zenfone 6 oluyor.