Güncel iPad İncelemelerini Chip'ten Takip Edin

Güncel iPad İncelemelerini Chip'ten Takip Edin

Tablet piyasasına hergün yeni bir oyuncu giriyor. Özellikle Android tablet piyasası gün geçtikçe daha da büyüyor. Buna rağmen yerini koruyan, tablet piyasasının en önemli ismi ise şüphesiz iPad. Eğer bir tablet arıyor ve iyi bir ürün istiyorsanız, ilk sıradaki tercih pek çok kişi için iPad oluyor. Peki iPad modelleri arasından seçiminizi neye göre yapıyorsunuz?

Bu noktada Chip gibi, ipad ile ilgili haberlere ve incelemelere ulaşabileceğiniz bazı kaynaklara başvurabilirsiniz. Chip dergisi üzerinde, iPad ile ilgili güncel haberlerin yanı sıra ürün incelemeleri de yer alıyor. Bu sayede iPad Air, iPad Mini ve standart iPad modelleri hakkında ürünü satın almadan inceleme ve fikir edinme fırsatınız oluyor. Örneğin yeni piyasaya çıkan iPad 2 Air hakkında merak ettikleriniz varsa Chip üzerinden bu incelemeye ulaşabiliyorsunuz.

Tabletlerin artık hemen hemen her amaçla kullanılıyor olmasından dolayı (arabanızda navigasyon, çocuğunuz için oyun platformu, kendiniz için online bir iletişim aracı ya da tamamen not almak, döküman okumak vs. için kullandığınız iş odaklı bir ürün) çok sayıda insanın satın aldığı bir ürün haline gelmesiyle artan çeşitlilik kafanızı karıştırmasın istiyorsanız, Chip gibi inceleme ve yorum kaynaklarını mutlaka takip edin.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Tablet pazarının gittikçe kızışmaya başladığı bu dönemlerde bir atılım da Apple’dan gelmişti. Tablet pazarında ipleri elinde bulunduran Apple’ın bunu kaybetmeye de niyeti yok gibi. Daha alt pazarlara inmeyi kararlaştıran Apple İpad Mini ile karşımızda.

Air, iPad modellerinde ortak kullanılan bir serinin ismi artık. Yani yeni üretilen iPad modelleri muhakkak Air eklentisine sahip oluyor. iPad Air, bu popüler tablet serisinin beşinci jenerasyon modeli. Piyasada Surface gibi rakipleri olsa da, fark yaratmayı ve aradan sıyrılmayı hala beceriyor.

Microsoft, Apple iPad için Office uygulamasını duyurdu. Word, Excel ve Powerpoint'i içeren uygulama paketi, iPhone'da yer alan muadillerinden daha fazla özellik içeriyor. Ancak tüm özelliklere erişebilmek için Office 365'e üye olmak gerekiyor.

IPad, dokunmatik oluşu ve geniş bir ekrana sahip olmasından dolayı, uygulama geliştiricilere de güzel imkanlar sağlıyor. Daha önce iPhone için uygulama geliştiren pek çok kişi, iPad'in yüksek çözünürlüğünü uygulamaları için avantaja dönüştürüyor.

Nokia, iPhone ve iPad için HERE Maps isimli harita uygulamasını çıkardı ve kullanıcıların edinebilmeleri için App Store’a ekledi.