Gmail'in Hayatı Kolaylaştıran 5 Özelliği - Gmail Videoları

Bugün Gmail'ime girdiğimde farklı bir linkle karşılaştım. Gmail hayatımıza girdiğinden beri, e-mail ile iletişimde pek çok yeniliğin ve kolaylığın geldiği aşikar. İşte bu değişiklikleri ve hayatı kolaylaştıran Gmail özelliklerini Google 5 eğlenceli video ile anlatmış. Bunlar; Gmail İleti Zincirleri, Çevrimdışı Gmail, Gmail Spam Koruması, Gmail Temaları ve Gmail Sesli Ve Görüntülü Sohbeti.

Gmail İleti Zincirleri:

Videoların tamamına şuradan ulaşabilirsiniz.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Google Gmail ürününde herhangi bir yenilik yapmadan önce gmail labsta deneyerek test ediyor ve olumlu sonuç alınırsa hizmete sokuyordu. Türk kullanıcılar hesaplarını İngilizce'ye çevirmeden Gmail Labs özelliklerinden yararlanamıyordu. 

Benim için diğer tüm web mail hizmetlerinin pabucunu dama atan servis olan Gmail , şimdi kendi içinde tema seçme özelliğini de aktif ederek daha bir lezzetli hale geldi.Temaların hemen hemen hepsi çok güzel.Temalara Ayarlar / Temalar kısmından ulaşabilirsiniz.

Son günlerde birçok sitede görmüşünüzdür.Gmailden SMS gönderme tarzında konular, işte bunlara damga vuracak bir inceleme yapıyoruz. Başka sitelere bakmanıza gerek yok herşey burada.

Google'ın mail servisi Gmail yepyeni özelliği People Widget ile sosyal paylaşım devi Facebook gibi platformlara adım adım yaklaşmayı planlıyor.

Gmail'de son günlerde bir takım değişiklikler yaşanıyor.Severek kullandığımız gmail , onu daha da sevmemiz için elinden geleni yapıyor.Bu yeni değişikliklerle zaten yeterli miktarda olan ajax kullanımı had safhaya çıktı ve gerçekten kullanılabilirlik açısından çok iyi oldu.Yeni silme butonları ,