FIAT'tan Yol Arkadaşım Uygulaması

Daha iyi bir sürüş ve destek deneyimi yaşatacak FIAT Yol Arkadaşım uygulaması artık iPhone ve Android  için yayında. Uygulama ile en yakın FIAT noktalarının adreslerine ulaşabilir, yol tarifi alabililir ve ayrıca test sürüşü taleplerinizi de iletebilirsiniz.

Güncel FIAT satış ve servis kampanyalarını ve FIAT ürünleri ile ilgili kapsamlı bilgiye erişebildiğiniz gibi uygulama üzerinden düzenli olarak sizin hayatınızı kolaylaştıracak, sürüş keyfinizi artıracak ipuçları hakkında da haberdar olabilirsiniz.

Acil durumlarda aracınız ve bulunduğunuz konumun bilgileri otomatik olarak aktarılacak şekilde yol yardım hizmetine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

FIAT Yol Arkadaşım uygulamasına şuradan ulaşabilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

XKill, Linux ortamında,  kilitlenen ya da arka planda çalışmasını sürdüren, bu nedenle kapanmayan penceleri kapatabilmenizi sağlayan bir uygulama. SuperF4 de, bir nevi Xkill'in Windows versiyonu.

IPad, dokunmatik oluşu ve geniş bir ekrana sahip olmasından dolayı, uygulama geliştiricilere de güzel imkanlar sağlıyor. Daha önce iPhone için uygulama geliştiren pek çok kişi, iPad'in yüksek çözünürlüğünü uygulamaları için avantaja dönüştürüyor.

Mac apayrı bir dünya aslında.Özellikle grafikle ilgilenen insanların baş tacı.Tabiki sadece grafik için değil bu alet , normal programlara da ihtiyacı var :)

Nokia, iPhone ve iPad için HERE Maps isimli harita uygulamasını çıkardı ve kullanıcıların edinebilmeleri için App Store’a ekledi.