Facebook Pet Society Oyunu

Facebookta yine bir çok kişinin oynadığı oyunlardan birisi de Pet Society oyunu. Öncelikle oyunu oynayabilmeniz için bir adet facebook hesabınız olması gerekmekte. Facebook hesabınız var ise veya üye olduysanız Pet Society uygulamasını facebook hesabınıza yükleyerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız ise sahip olduğunuz evcil hayvanı yetiştirip büyütmek. Amaç bu kadar kolay görünse de ilerleyen günlerde oyunun bağımlısı olabilirsiniz.

Oyuna ilk girdiğinizde sahip olacağınız evcil hayvanı yaratarak tek göz odası olan bir eve sahip oluyorsunuz. Oyunda yine farmville ve fishville mantığı gibi komşu yapma mantığı da bulunmakta. Küçük kasabada bir çok olanak bulunmakta ve buralara girerek çeşitli imkanlara sahip olabiliyorsunuz. Petinize ne kadar iyi bakarsanız o kadar fazla puan toplama şansınız bulunmakta. Örneğin sahip olduğunuz peti yıkadığınız ve sevdiğiniz sürece puanlar kazanıyorsunuz.

Daha önce belki hatırlarsınız, Japonların elimizde taşıdığımız ve saat pili ile çalışan küçük oyuncakları vardı. Petinize bakıyor,besliyor onun ihtiyaçlarını karşılıyordunuz. Temel mantık bu eski el oyuncakları ile aynı.

Oyunda ekstra puan ve para toplamak istiyorsanız cafeye giderek etrafta uçuşan sinekleri kovalayın. Bu size ekstra puan ve para verecektir. Oyunda mutlaka petinizin günlük ihtiyaçlarını gidermeye özen gösterin. Petinizin günlük ihtiyaçlarını ise sağ kısımda bulunan çubuktan görebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı ziyaret ederek ve onların petleri ile ilgilenerek ekstra para kazanma imkanınız bulunmakta. Petinize vereceğiniz yiyecekleri isterseniz bahçede kendiniz yetiştirebilir, isterseniz de marketten satın alabilirsiniz.

Eğer pet society oyununda hızlı bir şekilde seviye atlamak istiyorsanız, paranızı biriktirip iki üç tane büyük eşya satın almanız gerekmektedir.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Reyhan De. kullanıcısının resmi

Bunun dışında 1 coins bile yeter diyorsanız ağaçlara tıklayarak para kazanabilirsiniz.Top,frisbi oynayarak,ip atlayarak para,kupa kazanmayıda unutmayalım.Her gün ilk girdiğinizde para çekilişi yapılır.Bazılarında hediyede vardır.Ona gelirse hediyeer sizin olacak.Son olarak iyi şanslar.

pet society delisi kullanıcısının resmi

yetkililer size sesleniyorum facebook yeni sayfasini yaparken pet sociey mi silmis uye olmayi biliyorum ama kayit olmadan once oyunu bulmak lazim oyunu bulamiyorum yetkililer lutfen bana yardimci olun tarif edin arkadaslar sizde yardim edebilirsiniz lutfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenn !!!!!!!!!!!!

ZEYNEP ÖZGÜR kullanıcısının resmi

İLK ONCE PETSOCİEYT YAZIP ALTINDAOYUN YAZAN SEÇENEYE BASIYORSUNUZ . SONRA OYUNUN YÜKLENMESİNİ BEKLİYORSUN SONRA PETİNİ YARATIYORSUN .VEOYUNA BAŞLIYORSUN.KOMŞULARINI ZİYARET EDEREK PARA SEVGİ EXTRA PUAN KAZANIRSINIZ BUNUN DIŞINDA KAZIALANINAGİDEREK PARA EŞYADA KAZANA BİLİRSİNİZ. BEN BUOYUNU ÇOKOYNADIM. VE GERÇEKTEN PETSOCİETY MANYAĞI OLUYORSUN NEYSE BUNLARIN DIŞINDA DA CAFE DE BAZEN PETLERDE SİNEKLER UÇUŞUYORLAR.SANDIKTAN SABUNU ÇIKARIP TEMİZLEYİN BUNUN DIŞINDA BALIK TUTUP EXTRA PUAN DAKAZANILABİLİR.BİLMEYENLER İÇİN SÖYLEMİŞ OLAYIM. BEN 9 YAŞINDAYIM

Misafir kullanıcısının resmi

bak simdi facebook a gir ve arama ya bas oraya pet society yaz ve uygulama ya git e bs sonra izinvere bas ve iste oldu bu kadar kolay gordugun gibi bak bu benim faceebook um can serifoglu yaz boyle bir paris resmi cikacak ordan anlamadigini konusuruz yanliz sende bana vereceksin adini ki seni taniyimm.... bisi deil

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Pet Society oyunu ile aynı mantığa sahip olan sadece farklı grafikler içeren ve daha önceleri Farmville, Fishville

Zynga firmasının sonu Ville ile biten oyun rüzgarına kapılması ile birlikte karşımıza yeni bir oyun daha çıkıyor.

Bu oyun Zynga firmasının yapmış olduğu Fishville oyununa rakip olarak görünse de, kesinlikle görsel olarak rakip olamayacak düzeyde.

Zynga firmasının yapmış olduğu bir başka güzel facebook oyunun adı ise “Fishville”. Bu oyun tamamen farmvilleden esinlenerek yapılmış olup oyunun oynanma şekli farmville ile birebir aynıdır.

Facebook’u kasıp kavuran Farmville oyunu Zynga firması tarafından yapılmıştır. Ayrıca Zynga firması, Mafia Wars,Zynga Poker, Fishville gibi yine herkes tarafından oyunlarında yapımcısıdır.