youtube

Youtube Videolarına Bir Tıkla Yüzleri Gizleme Özelliği Geldi

Artık herkes özel hayatını sanal ortamda deşifre ediyor olsa da, bir yandan gizli kalabilmek de önem kazanıyor.

Youtube da bu alanda bir çalışma yaparak, yüklenilen videolarda yer alan yüzleri mozaikleme / blurlama gibi bir yöntemle gizliyor. Bunun için de yüklenilen videonun editör bölümünde Blur All Faces seçeneğindeki butona tıklamak yetiyor.

Konu ile ilgili detayları Youtube resmi blogunda bulabilirsiniz.

Youtube Üzerinden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül 'e Soru Sorun

Youtube, ülkelerin liderleri ile insanları buluşturuyor. Youtube World View adı verilen programda, ziyaretçiler belirlenen tarihe kadar sorularını site üzerinden gönderiyorlar.

Youtube World View'in şu andaki konuk lideri Sn. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül. Siz de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e soru sormak için şurayı ziyaret edebilirsiniz.

YouTube Video Düzenleme Özelliğini Duyurdu

YouTube, kullanıcılar tarafından yüklenecek ya da hâlihazırda yüklenmiş olan videolar üzerinde düzenleme imkânı veren yeni servisini duyurdu.

YouTube tarafından yapılan açıklama ve tanıtımda, sitedeki iyi görünümlü videoların sayısını arttırmak ve ileride yüklenecek videolar belli bir zevk barajının üzerinde olmalarını sağlamak adına bu yeniliğe gidildiği belirtildi.

YouTube Full HD Oluyor

Ülkemizde erişimi yasak olan YouTube yeni bir gelişmeyi devreye alıyor. Artık yüksek  çözünürlüklü 1080p (1920x1080) videolar YouTube da boy gösterecek. Bu yenilik ile görüntü kalitesi daha yüksek videoların paylaşımı da artacak.

Bu gelişmenin bize etkisi ise daha farklı olacak. Zira ülkemizde Youtube'a erişim yasak. Bir şekilde erişenlerin ise bu bağlantı hızları ile o videoları nasıl izleyebileceklerini ise hayal bile edemiyorum. Tabii bir de kotalı kullanıcılar var, orası daha vahim...

YouTube Videolarını Mp3 Olarak İndirmek

Youtube , herkesin en çok kullandığı video paylaşım servisi olunca , burada pek çok video bulunuyor.Örnek vermek gerekirse amatör,albümü olmayan pek çok kaliteli müzisyen kendi imkanları ile çektikleri videoları oraya koyuyorlar.İşte bu kişileri bilgisayar başında değilken , mp3 player'ınızla da dinlemek istiyorsanız , videoları mp3 formatına çevirmelisiniz.Bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.İsterseniz şuradan masaüstü bir program indirebilirsiniz.İsterseniz de

Sayfalar

Subscribe to RSS - youtube