sony xperia

Sony Xperia M5 Akıllı Cep Telefonu

Sony Xperia M5 Akıllı Cep Telefonu

Cep telefonu kullanıcılarının her yeni gün beklentileri de değişiyor. Akıllı cep telefonu denilince akla gelen markalar içinde yer alan dünya devi Sony daha orta düzeyde yaratmayı planladığı akıllı telefonda bulunan özellikleri ile tüketicilerin ilgisini ve beğenisini kazandı. Sony Xperia M5 akıllı cep telefonu zarif tasarımının yanı sıra suya dayanıklılık göstermesi ile tüketicilerin ilk izlenimlerinde beğenilerini fethetti.

Sony Xperia: Hem Telefon Hem Fotoğraf Makinesi

Sony Xperia: Hem Telefon Hem Fotoğraf Makinesi

Sony Xperia serisi, cep telefonu sektöründe özel bir yere sahip. Sony, diğer markalardan farklı ve kendine özgü değerleri ön plana çıkartıyor bu seride: Üstün fotoğraf kalitesi, uzun pil ömrü ve tasarım şıklığı. Açıkçası hepsini de gayet iyi başarıyor. Sony Xperia serisindeki tüm telefonlar, muhteşem kameralara sahip. Hatta, neredeyse her biri DSLR bir kamera klasmanında değerlendirilebilir.

Sony Xperia Z

Sony Xperia Z

Xperia Z İstanbul’da, iki kıtanın birleştiği sularda başlıklı filmleriyle Türkiye’ye geldiği duyurulan telefon. Filmlerini tamamen telefonun kamerasıyla çekmişler ve suyun altında geçiyor. İstanbul’un birçok tarihi turistik yerini suyun altından görüyoruz. Teknolojinin geldiği son nokta sanırım, denizin içinden İstanbul filmi çekecek kadar güveniyorlar telefonlarına. Üstündeki tuzları temizlemek için de suyla yıkıyorlar üstelik. Telefonuma bir şey döküldü, içine su kaçtı da bozuldu dertlerini bitirecek olması sebebiyle çok tutar Xperia Z.

Subscribe to RSS - sony xperia