samsung cep telefonları

Samsung Galaxy E5 ile Tanışın

Samsung Galaxy E5 ile Tanışın

Akıllı telefon piyasasının devlerinden bir tanesi olan Samsung firmasının, en çok beğenilen akıllı telefon serilerinden bir tanesidir. Galaxy serisi en son çıkan Galaxy E5 modeli ile akıllı telefon severleri heyecanlandıracak özellikler barındırıyor.

Samsung Galaxy E5 Özellikleri

Diğer modellerine göre gelişmiş özellikleri ile Samsung Galaxy serisinin en gözde ürünü haline geldi.

Samsung S5150 Olivia

Samsung'un 2010 yılında piyasaya çıkacak cep telefonlarından birisi olan S5150 Olivia, özellikle bayanlara yönelik hazırlanmış bir ürün. Tasarımında bu çizgileri görebiliyorsunuz.

Kapaklı modellerden birisi olan telefonda, 3 megapixel kamera ve kapağın üst kısmında gizli bir ekran bulunuyor. Telefonun en büyük eksiği 3G desteğinin bulunmaması.

2.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan s5150 Olivia'nın hafızası 32 GB'a kadar genişletilebiliyor.

Samsung M3310

Samsung M3310 tam bir müzik telefonu. Kayar kapaklı bu telefonun kapağını kaydırdığınızda, üst kısımda müzik severlerin çok hoşuna gidecek hoparlörler yer alıyor.

Müzik özelliklerinin dışında 3.2 Mp bir kameraya sahip olan M3310, microsdhc kart ile hafızasını 32 Gb'a kadar arttırabiliyor. Ürünün ağırlığı ise 96 gr civarında.

Samsung Jack

Samsung'un yeni modeli Jack, Windows Mobile kullanıyor. Geniş klavyesi ile hızlı sms ve e-posta yazabilmenize imkan tanıyor.

Telefonda video kayıt özelliği de bulunan 3.2 Mp bir kamera yer alıyor. 256 Mb ram ve WiFi da diğer artılar. Office Mobile ile de tüm word, excel, pp belgelerini kullanabiliyorsunuz. Samsung Jack yurt dışında yaklaşık 100 dolar'dan satışa sunulacakmış.

Samsung Saga

Samsung Saga, 2.5 inç dokunmatik bir ekrana sahip. Qwerty klavyesi de dikkat çekiyor. Telefonda Windows Mobile kullanılıyor.

Üründe internete erişiminizi kolaylaştıracak WiFi özelliği bulunuyor. Telefonda 2 Mp kamera da mevcut. Telefonun ağırlığı ise 130 gr.

Subscribe to RSS - samsung cep telefonları