samsung

Samsung Galaxy Grand 2 İncelemesi

Samsung Galaxy Grand 2 İncelemesi

Samsung Galaxy Grand 2, aynı isimli serinin ikinci jenerasyon üyesi sayılıyor. Bu seri, giriş / orta seviyedeki cep telefonu modelleri içeriyor. Yani kullanıcılara düşük fiyata akıllı telefon kullanma deneyimi yaşatıyor. Bu nedenle performansı ve özellikleri incelenirken bu hususu dikkate almak gerekiyor. Samsung Galaxy Grand 2, 146 x 75 x 9 mm boyutlarında ve 163 gram ağırlığında. Ekranı 5.3 inç büyüklüğünde ve 720 x 1280 piksel çözünürlüğe sahip. TFT teknolojisi kullanan panel, klasmanına göre tatmin edici kalitede görüntüler sağlayabiliyor.

Samsung Chromebook 2, 1080p Ekran ve Exynos 5 İşlemci ile Geliyor

Samsung Chromebook 2, 1080p Ekran ve Exynos 5 İşlemci ile Geliyor

Samsung'un yeni Chromebook'u ile ilgili birçok şey duyulmuştu. Ama fiyat ve çıkış tarihi hakkında bilgi yoktu. Ancak bazı bilgiler basına sızdırıldı. Samsung'un yeni notebookunun piyasaya çıkış tarihi, fiyatları ve iki model halinde çıkacağı bildirildi. Modellerde Exynos 5 işlemci ve 4 GB RAM aynı, ancak 11 inç küçük ekranlı model 1366×768 çözünürlükte, 13.3 inç model ise full HD 1080p ekrana sahip olacak. İlk seçenek $319.99, ikinci seçenek ise $399.99 fiyatından piyasaya sunulacak.

Yeni Fitness Bilekliği : Samsung Gear Fit

Yeni Fitness Bilekliği : Samsung Gear Fit

Samsung, Barcelona'daki Dünya Mobil Kongresi'nde, giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Bu yeni ürünün adı Gear Fit. Samsung Gear Fit, giyilebilir bir fitness bilekliği. Aslında bu ürün Ftibit Flex gibi sadece bir fitness bilekliği değil. Üzerinde dokunmatik amoled bir ekran bulunuyor.

Bu ürün bluetooth üzerinden akıllı telefonunuza bağlanarak size, e-posta, sms ve alarm gibi bildirimleri sunabiliyor. Ürünün üzerinde herhangi bir kamera yok ancak diğer giyilebilir samsung ürünleri gibi kalp atış hızını gösterebiliyor.

Samsung Galaxy S5 Özellikleri - Ön İnceleme

Samsung Galaxy S5 Özellikleri - Ön İnceleme

Şüphesiz en önemli teknoloji firmalarından olan Samsung, telefon pazarında da çalışmalarına devam ediyor. Uzun süredir düzenli olarak çıkarılan Galaxy serisi, bir manada farklı kulvar olarak görülen Note serisini saymazsak Samsung firmasının amiral gemi yükünü üzerinde taşıyor. Bu senede çıkacak olan telefon için tanıtım tarihi ve bazı özellikleri duyuruldu. İsimlendirme politikasında her hangi bir değişikliğe gitmeyen Samsung, yeni amiral geminin ismini Galaxy S5 olarak belirledi. Samsung Galaxy S5 bir önceki modeline göre birçok geliştirme ile piyasaya sunulacak.

Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 Dayanıklılık Testleri Videosu

Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 donanım ve yazılım açısından harikulade Android akıllı telefon örneklerinden. Bununla birlikte cihazlarında dayanıklı olmaları da en az iç donanım özellikleri kadar önemli. Zira hemen kırılabilen bir HD ekranın hiçbir anlamı yok. Samsung bu konudaki hassasiyetini göstermek istercesine Note 2 ve S3 üzerinde yaptığı dayanıklılık testlerini kamuoyu ile paylaştı.

Galaxy Note 2, 5 Milyon Satış Barajını Geçti

Samsung’un en yeni akıllı telefonlarından biri olan ve oldukça güçlü donanım parçacıklarına sahip olan Galaxy Note 2 isimli Android cihazı 5 milyon satış barajını geçti.

Sahip olduğu özelliklerle kullanıcıların kısa sürede beğenisini kazanan ve hatta büyük boyutlarını dezavantajdan avantaja çevirmiş görünen Note 2, beklenenden de yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Henüz 2 aylık bir süre geçmesine rağmen ürünün çıkışından bu yana 5 milyon satmış olması çok büyük bir başarı olarak kayıtlara geçti.

Sayfalar

Subscribe to RSS - samsung