reklam

Megan Fox, Acer Reklam Filminde Oynadı

Megan Fox, bilgisayar firması Acer için bir kampanyada karakterinin farklı ve beklenmeyen bir yanını gösteriyor.

Kreatif Ajansı Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Fox bir deniz biyoloğu olma tutkusunu ortaya çıkarıyor. Fox, Aspire S7 Ultrabook'unu kullanarak bir grup bilim insanına yunusların çıkardığı sesleri tercüme edebilen bir yazılım geliştirmelerinde öncülük ediyor.

Editör Arayışı ve Diğer Konular

Aslına bakılırsa uzun zamandır ara ara farklı mecralarda dile getirmiştim bunu ama sonunda burada da bir yazı olarak dillendirmeye karar verdim.TeknoDergi'ye ağırlıklı olarak donanımsal konularda yazacak (zamazing gibi) editör aranıyor.Hatta yazı başı bir ücrete anlaşıp belirli bir miktara ulaşınca hesabına parayı da aktarabilirim.Önemli olan burayı kendi sitesi gibi kabullenip gelişimine katkı sağlayabilecek birisinin olması.Gönüllü olarak yazmak isteyen arkadaşlara da tabiki kapımız her zaman açık.Yapmanız gereken sadece iletişim kısmından mail göndermek.

Beslemeler (RSS) İçin Adsense , Google Hesabında Aktif Oldu

Eğer FeedBurner üzerinden rss yayını yapıyor iseniz artık rss'lerinize reklam eklemek ve bunları yönetebilmek daha da kolaylaştı.Artık adsense yönetim ekranından rss yayın reklamları oluşturabilir , bunları hangi uzunluktaki yazılarda , yazının neresinde (alt-üst) ,hangi renklerde vs. olabileceğini ayarlayıp hızlı ve kolay bir biçimde yayına alabilirsiniz.

Sayfalar

Subscribe to RSS - reklam