philips

Philips GoGear RaGa Mp3 Player

Her ne kadar artık tüm depolama kapasitesi yüksek cep telefonları mp3 dinlemeye olanak sağlasa da, bu imkanın mp3 playerlar'ın yerini tutmadığını düşünüyorum. Geçtiğimiz günlerde, kaybolan mp3 çalarımın yerine bir süre cep telefonum ile idare etmeme rağmen sonunda dayanamayarak Philips GoGear Raga Mp3 Player aldım.

Ürünün boyutları oldukça küçük, ayrıca hafif de. Çok kısa sürede şarj oluyor ve uzun süre kullanabiliyorsunuz. Ürünün tanıtımlarında 22 saate kadar müzik çalabilme imkanından bahsediliyor.

100 Ytl Altındaki İyi Cep Telefonları

Takoz gibi bir telefon kullandığım için artık canıma tak etti.Değiştirme vakti geldi.Cebinde yarım ekmek kadar bir telefonla dolaşmak pek de hoş olmuyor.Artık yok bluetooth,yok kamera,wireless falan aramıyorum.Sadece küçük,hafif ve şarjı uzun konuşmalara dayanabilecek bir telefon istiyorum.Derken Türkiye içerisinde bulunabilecek bu tarz telefonları araştırmaya başladım.Bir kaç telefona kadar indirdim.Sizler de eğer ben özelliklerden vazgeçmem ama belki ikinci telefon olarak alabilirm böyle birşey diyorsanız işte hem ucuz ,hem uzun süre açık kalabilen,hemde çok büyük olmayan birkaç cep telefonu :

PHILIPS 189 ( Xenium 9@9a )

Şarj : 800 Saat / 10 Saat
Boyut: 99.7 x 43.5 x 19.2 mm  - 86 gr
Fiyat: 100 Ytl
Detaylar : burada

 

Subscribe to RSS - philips