peter

Blog Yazarlığının Getirdikleri ve Google'ın Götürdükleri

Bugün uzun süredir internet üzerinde muhabbet ettiğim Çağatay ile buluştuk.Eşi Gülnur'la da tanışmış oldum.Bir kaç saat boyunca internet içerikli güzel muhabbetler ettik.Bu web dünyasının bana kazandırdığı en güzel şeylerden ikisi oldular , Çağatay iyi ki o müzik ansiklopedisi ilanını yayınlamış ve tanışmamıza vesile olmuş.Kendilerine tekrardan selamlarımı iletiyorum :)

Gizeme Sor, O Söylesin, Cevap Versin!

Gizeme Sor, O Söylesin, Cevap Versin!

PeterAnswers'ı ingilizce olduğu için anlayamayan yurdum insanına Türk arkadaşlar düşünüp Gizem'e Sor'u yapmışlar.Burada da mantık aynı.Önce "Gi" yazdıktan sonra nokta "." koyuyorsunuz , sorunun cevabını yazıp tire (-) işaretine bastıktan sonra istediğiniz tuşlarla sonunu tamamlıyorsunuz.Sonra alt tarafa geçip soruyu yazıp , cevapla butonuna tıklıyorsunuz.Hepsi

Peter Answers Sorularınızı Yanıtlıyor

Peter Answers Sorularınızı Yanıtlıyor

Peter Answers ne sorarsanız cevaplıyor. Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor :) Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition” alanına “Peter, please answer:” yazıyorsunuz. “:” koymayı unutmayın sonuna ve otomatikman alt satıra geçiyorsunuz.Burayada sorunuzu yazıp sonuna “?” koyunca otomatik olarak cevaplıyor. Eğer sayfada ilk defa işlem yapıyorsanız üst kısımda çıkan kutuyu onaylamanız gerekli. İşte cevabını verdi değilmi ama siz memnun kalmadınız bu cevaptan :) Bir de şöyle yapın.

Subscribe to RSS - peter