nokia

Nokia Lumia 1020’de Görüntü Kalitesi 1.Sınıf

Nokia Lumia 1020’de Görüntü Kalitesi 1.Sınıf

Yeni nesil teknolojiye sahip olan akıllı cep telefonu modellerinde daha ileri teknolojilerin kullanımına özen gösteren ve Lumia serisi ile akılı cep telefonu teknolojisinde devrim niteliğindeki yeniliklere hayatımıza sokan Nokia, dünya genelinde yeni nesil akıllı cep telefonu teknolojisine yön veren markalar arasında yer alıyor. Bu kapsamda özellikle Nokia Lumia yeni nesil akıllı cep telefonu üzerinde yer alan özellikleri daha pratik bir kullanım sağlıyor.

Nokia Android Telefonunu Şubat Ayı İçinde Yayınlayacak

Nokia Android Telefonunu Şubat Ayı İçinde Yayınlayacak

Finlandiyalı donanım üreticisi Nokia, Android tabanlı cep telefonunu bu ay içinde yayınlayacağını açıkladı. Nokia'nın bu yeni telefonunu Barcelona'da yapılacak Mobile World Congress'de tanıtması bekleniyor.

Nokia'nın bu yeni Android tabanı modelle, gelişmekte olan ülke pazarlarını hedefleyeceği düşünülüyor. Temel olarak bu telefon, Nokia'nın uygun fiyata satılan Asha modellerinin Android kullanan hali gibi düşünülebilir.

Nokia Lumia - İş Dünyasının Windows Kullanan Yüzüne

Nokia Lumia, gerçekten de son dönemde Nokia'nın yaptığı en başarılı telefonlardan. Windows Phone kullanan bir telefonu beğenebileceğimi pek sanmazdım ama ben bile oldukça beğendim. Eğer gündelik yaşamınızda Windows işletim sistemini kullanıyorsanız, iş hayatınızda Outlook, Exchange, Word, Excel ve SharePoint gibi uygulamalar önemli bir yer tutuyorsa, Nokia Lumia hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Nokia Lumia, kablosuz şarj özelliğine sahip. Navigasyonu başarılı. Nokia, Lumia için "İş dünyasının en akıllı telefonu" diyor.

Nokia HERE Maps iPhone ve iPad Sahipleri İçin Alternatif Harita Uygulaması

Nokia, iPhone ve iPad için HERE Maps isimli harita uygulamasını çıkardı ve kullanıcıların edinebilmeleri için App Store’a ekledi. Her ne kadar son dönemlerde adı sık sık Windows Phone 8 ile anılmaya başlamış olsa da iOS işletim sistemini kullananları da unutmayan Nokia, alternatif bir harita uygulaması hazırlayarak harita konusunda sıkıntı yaşayan Apple kullanıcılara yardımcı oluyor.

Nokia Yeni Zil Sesini Arıyor

Hemen herkesin hayatında bir adet Nokia telefonu olmuştur. Ve yine herkesin bildiği gibi Nokia'nın kendine has bir melodisi var. İlk Nokia telefonlardan beri varolan bu melodi, zaman ilerledikçe temelini koruyarak gelişti.

Bu kapsamda önümüzdeki seneden itibaren üretilecek Nokia cep telefonlarında kullanılmak üzere, Nokia melodisinin yeni hali aranıyor. Aşağıda tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

Sayfalar

Subscribe to RSS - nokia