HTC

HTC U11 Plus Özellikleri

HTC U11 Plus Özellikleri

Her ne kadar çalkantılı bir dönem geçiriyor olsada HTC yeni telefonlarını tanıtmaya ve eski güzel günlerine dönüş yapmaya çaba gösteriyor. HTC U11 Plus modelide bu çabanın bir parçası. Reklam maliyetleri yüzünden bir türlü karlılık yakalayamayan HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC U11+ üstün özellikleriyle göze çarpıyor ve en iyi Android telefonlardan bir tanesi kadar gözüküyor. İsterseniz detaylı bir inceleme yapalım ve bu telefon reklamsız olarak kendi kendini satabilen özelliklere sahip mi görelim.

Tasarım

HTC Droid DNA ile Tanışın

Droid DNA, HTC tarafından üretilen son Android akıllı telefon olarak karşımızda. Ürün, sahip olduğu yüksek donanım özelliği ile dikkat çekerken şimdiden Galaxy S3 ve Galaxy Note 2’ye rakip olarak gösteriliyor.

Android 4.1.1 Jelly Bean işletim sistemi ile satışa çıkması beklenen ürünün kısa bir süre içinde Android 4.2’ye geçeceği belirtiliyor. Tabii HTC kendi arayüzünü bu akıllı telefona da yansıtacak.

Windows Phone 8'li HTC 8X Avea ile Türkiye'ye Geliyor

HTC'nin Windows Phone 8’li akıllı telefonu HTC 8X, dünya pazarına sunulmasını takiben, Avea ile tüketiciyle buluşuyor. Türkiye’de satışa sunulacak ilk Windows Phone 8’li akıllı telefon unvanını da taşıyacak olan 8X, HTC’nin en iddialı telefonu olarak gösteriliyor.

HTC 8X, 341ppi daha fazla dayanıklı Gorilla Glass Süper LCD 2 ekranı, 1280 x 720 piksellik HD çözünürlüğü ve üstün netlik için yansımayı önleyici optik laminasyon özelliği ile dikkatleri çekiyor.

HTC, One X+ İsimli Güçlü Yeni Android Telefonunu Tanıttı

HTC, One X+ isimli One X akıllı telefonun iyileştirilmiş sürümünü tanıttı. Birçok üstün özelliğe sahip olan bu yeni Android akıllı telefon, şu anda HTC’nin en güçlü telefonu konumunda bulunuyor.

Hızlı bir şekilde One X+ özelliklerine göz atacak olursak bizi ilk olarak dört çekirdekli 1.7 Ghz frekanslı NVidia Tegra 3 yonga seti karşılıyor. Bu birime 1 GB değere sahip bir ara bellek (RAM) donanımı eşlik ediyor.

"Çakma" HTC Omnia 7

Teknoloji dünyasında var olan hızlı gelişmeler, bizi bu mecraya çok daha sıkı bağlar duruma getiriyor. Sürekli olarak yeni cihazlar ile farklı teknolojileri tanırken, bu cihazları incelemek de bizim görevimiz oluyor. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız ürün HTC Omnia 7. Ama bu ürün gerçek olmayıp, "çakma" denilen sahte HTC Omnia 7’dir.

Subscribe to RSS - HTC