google reklam verme

İnternette Reklam Nasıl Verilir ?

İnternette Reklam Nasıl Verilir ?

Başarılı bir dijital pazarlamanın sırrı internet reklamlarıdır, internet reklamları sayesinde hem online hem de fiziksel mağazanızın satışlarını artırabilir, marka bilinirliğini yükseltebilir ve yeni müşteriler edilebilirsiniz.

İnternet reklamları tv, radyo, dergi gazete ve billboard reklamlarına göre fiyat açısından daha uygundur. Daha az maliyet ile daha çok kişiye ulaşmak için sizde internet reklamlarını tercih edebilirsiniz.

Google, Adwords Reklamlarında Tıklanma Sayısı Gösterimini Deniyor

Online reklam seçenekleri arasında, pek çok reklamverenin ilk tercihi Google Adwords oluyor. Reklam payının çok büyük bir bölümünü elinde bulunduran Google Adwords, yayınlanan reklamlarda bazı gösterim değişiklikleri deniyor.

Şurada yer alan habere göre, Google'da yapılan aramalarla ilişkili olarak çıkan adwords reklamlarının bazılarının altında, adwords reklamına ne kadar tıklanıldığının bilgisi yer alıyor.

Google İnternet Reklamcılığı Programı 'ndaydım

Bugün Google Türkiye ofisinin düzenlediği, Google İnternet Reklamcılığı Programındaydım. Etkinlik Grand Cevahir Otel'de gerçekleşti. Sabah 9:30'dan itibaren kayıtlar alınmaya başladı. 10 gibi başlaması gereken ilk sunum olan "Google Dünyası ve Yeni Pazarlama Trendleri" yaklaşık 20 dakika kadar geç başladı. Ancak Google Türkiye Pazarlama Direktörü olan Mustafa İçil'in sunumu bu gecikmeyi telafi etti. Bu sunumda Google'ın bloglara verdiği önemi de vurguladı Mustafa İçil. Hatta "belki şimdi buradaki sunumu twitter'dan canlı canlı aktaranlarınız bile vardır" dedi.

Daha sonraki sunumlar sırası ile şu şekildeydi;

Subscribe to RSS - google reklam verme