cep telefonu

Fiyatı Ucuz Ama Kullanışlı Akıllı Telefonlar

Fiyatı Ucuz Ama Kullanışlı Akıllı Telefonlar

Eskiden sadece “alo” demek ya da mesajlaşmak için kullandığımız cep telefonları artık hayatımızın neredeyse olmazsa olmazı. Bunda en büyük rolü oynayanlar da kesinlikle akıllı telefonlar. Akıllı telefonlar denilince insanın aklına binlerce uygulama ve oyun ile hayatı daha kolaylaştıran ve eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayan modeller geliyor aklımıza tabii ki. Peki bunların fiyatları ne alemde diye düşünüyorsanız, ne yazık ki bir kısmı çok pahalı. Bir aylık maaştan fazla olan modeller bile mevcut.

LG G3 Özellikleri ve Tahmini Fiyatı

LG G3 Özellikleri ve Tahmini Fiyatı

Lansmanında sadeliğinden, ara yüzünden ve ekranından oldukça fazla anlatımda bulunulan LG G3’ün Türkiye’de satışa sunulmasına az bir süre kaldı. LG G3 kullanıcıların eline geçmeden önce cihazı özellikleri ve lansmanından edindiğimiz bilgiler ile bir ön incelemeye tabii tuttuk.

Ekranı ile rakiplerine taş çıkartan LG G3 5.5 inc ekrana sahip. Akıllı telefonlarda büyük ekran mantığını G2’den sonra G3’de de devam ettiren LG bu kez farklı olarak G3’de 1440 x 2560 çözünürlükte bir ekran kullanmış.

LG G3 Performansı

Casper Via V4 Cep Telefonu İncelemesi ve Özellikleri

Casper Via V4 Cep Telefonu İncelemesi ve Özellikleri

Ülkemizin tanınan firmalarından biri olan Casper yıllarca masaüstü ve dizüstü bilgisayar kategorisinde ürün verdi. Gelişen teknolojiyle beraber dünya firmalarının da ilgisini büyük teknolojileri daha küçük cihazlara yerleştirme fikri çekmişti. Bunun üzerine de tablet ve akıllı cihazlar geliştirilmeye başlandı. Casper da ürün yelpazesine masaüstü ve dizüstü bilgisayardan sonra tabletleri dahil etmişti. Özellikle son dönemde akıllı cep telefonları üzerine çalışmalar yapan Casper,  yeni bir ürününü daha satışa sundu.

Huawei Ascend Y200 Özellikleri

Huawei Ascend Y200, Huawei’nin iyi özelliklere sahip telefonlarından biri. Huawei akıllı telefon piyasasına bu telefonlarla girdi de denilebilir. Ascend Y200, her türlü isteği karşılayabilecek bir telefon da diyebiliriz. İşlemcisi Snapdragon Cortex A5’tir ve işlemci hızı 800 MHz’dir. Telefon 256 mb ram'e ve 512 mb rom'a sahiptir. Bunların yanı sıra Huawei bu telefona ekran kartı da eklemiştir. Huawei Ascend Y200'de Adreno 200 ekran kartı bulunmaktadır. Ascend Y200 bu özellikleri sayesinde bir çok oyunu, programı rahatlıkla çalıştırabilir.

Çin Malı Telefonlara Talep Düştü mü?

Dünyanın en büyük sanayilerinden biri olan ve Türk işadamının en çok ithalat yaptığı ülkelerin başında gelen Çin Halk Cumhuriyeti; özellikle cep telefonu yelpazesinde üretmiş olduğu imitasyon ürünleri Türkiye’ye satamaz hale geldi.

Hiçbir sebep yokken arıza çıkartan, sürekli imei problemi yaşayan, internet erişimine ve internet üzerinden çalışan uygulamaların kullanımına izin vermeyen Çin malı imitasyon cep telefonları; yaklaşık beş yıldır işgal etmiş olduğu tahtı orijinal telefonlara devretmek zorunda kaldı.

Sayfalar

Subscribe to RSS - cep telefonu