cep telefonları

2017 Yılının En İyi 5 Cep Telefonu

2017 Yılının En İyi 5 Cep Telefonu

90'lı yıllarda hayatımıza giren cep telefonları, çok hızlı bir şekilde değişerek günümüzde hem görsel ve teknolojik hem de kullanım amaçları açısından oldukça farklılaştı. Artık gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelen cep telefonlarının da çok sayıda üreticisi ve pek çok modeli sürekli değişmeye ve hayatımıza girmeye devam ediyor. Elbette bu yoğunlukta her marka modeli takip edebilmek mümkün değil. Sizler için 2017 yılında çıkan en başarılı 5 cep telefonunu belirleyip bir liste oluşturmaya çalıştık.

Cep Telefonu Modelleri

Cep Telefonu Modelleri

Günümüze baktığımızda dünyaya adını duyurmuş pek çok telefon markası ile karşılaşmaktayız. Farklı özelliklerde teknolojinin yeni ürünleri olarak karşımıza gelen cihazlar insanların kullanım alanlarına ve bütçelerine göre değişkenlik göstermektedir. Siteden yapacağınız inceleme de telefon fiyatları hakkında bilgi alabilirisiniz. Her insanın bir telefona ayırabileceği belli bir bütçesi bulunur. Bu göz önüne alınarak site üzerinde belli fiyat aralıkları saptanmıştır. Böylece istediğiniz fiyatta bir telefonun araştırmasını direk yapabilme şansı sizleri bekliyor.

Vestel Venüs 4.5, 5 ve 5.5 Cep Telefonu İncelemesi

Vestel Venüs 4.5, 5 ve 5.5 Cep Telefonu İncelemesi

Daha önce şurada da bahsettiğim şekilde, yurtdışından gelen cep telefonların ekstra vergi gelmesi söz konusu. Durum böyle olunca daha uygun fiyata telefon alabilmek için gözler iç pazardaki telefon üreticilerine dönecek. Bunlardan birisi de Vestel. Vestel'in akıllı telefonu Venüs'ün birden fazla modeli bulunuyor. Kısaca onların özelliklerini incelemeye çalışacağız.

Müzikseverler İçin Ucuz ve Kullanışlı Nokia X1-00

Nokia, akıllı telefon pazarında istediği rekabet gücünü hala elde edememiş olsa da, giriş seviyesindeki telefon modellerinde gücü elinde tutmaya devam ediyor. Yaz aylarında piyasaya çıkması muhtemel olan Nokia X1-00 da bu alanda sık tercih edilecek modellerden birisi olmaya aday.

Özellikle gençlerin ilgisini çekecek olan telefon, güçlü bir hoparlöre ve 3.5mm kulaklık çıkışına sahip. Nokia X1-00, 38 saate kadar kesintisiz müzik dinleme vaadinde bulunuyor. Telefon 16 GB'a kadar microSD kartı destekliyor.

LG’ den SMS Tutkunlarına Özel Wink Qwerty C305

Nokia, Samsung yada Sony Ericsson gibi cep telefonu piyasasının liderleri arasında Türkiye ayağında pek rağbet görmeyen LG, çıkardığı yeni modelleriyle pazarda kendine yer edinmeyi amaçlıyor. Düşük fiyat politikası, sade tasarımı ve kullanıcı dostu arayüze sahip menüleri ile LG cep telefonu piyasasının vazgeçilmezlerinden olmak için aday oluyor.

Cep Telefonlarının Zararlarından Nasıl Korunuruz?

Her zaman yeni gelişmelerden haber verecek değiliz ya. Teknoloji hayatımıza bu kadar girmişken sağlımızı da düşünmemiz gerekir değil mi? Bildiğiniz gibi gelişen cep telefonu teknolojileri ve yapılan kampanyalar ile cep telefonları hayatın vazgeçilmezleri haline geldi. Gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ile donatılmış cep telefonlarının sayılarının artmasıyla birlikte cep telefonu kullanıcılarının sayısı da artıyor. Eski veya yeni model telefonlarla uzun süre vakit geçirmek ise sağlık açısından birçok risk alınması anlamına geliyor.

Subscribe to RSS - cep telefonları