3g

Avea Jet Mobil Modem Kampanyası

Avea Jet Mobil Modem ile dizüstü bilgisayarınızdan, 3G hızında, her yerden internete girebilirsiniz. Avea Jet'in çeşitli kampanyaları da bulunuyor. Örneğin; 12 aylık internet aboneliklerinde, 1 Gb internet ilk 3 ay 19 Tl, Avea Jet Modem hediye ve 12 ay boyunca ayda 10 saat wi-fi da hediye.

Avea'nın Jet Modem kampanyası ile ilgili daha fazla ayrıntı öğrenmek isterseniz şuraya bakabilirsiniz.

Turkcell'den 599 TL'ye 3G Uyumlu Samsung Preston S5603

Turkcell, dünyanın en prestijli üreticilerinden Samsung’la yaptığı özel bir anlaşmayla; 3G uyumlu Samsung Preston S5603’ü, 599 TL’lik fiyatıyla satışa sundu. Ayrıca Turkcell, Samsung Preston S5603 alanlara bir aylık mobil internet paketi hediye ediyor.

Samsung Preston S5603 kullanıcıları; çekici tasarımı ve full dokunmatik ekranıyla dokunarak, çekerek, bırakarak cihazı kolayca kullanacak, 3.2 MP kamerası ile ayrıca dijital kamera taşımak zorunda kalmadan kaliteli fotoğraf çekmenin keyfini yaşayacak.

3G-HSDPA 7.2 Mbps, 28 inç QVGA, TouchWiz kullanıcı arayüzü, widgetlar,  internet tarayıcı özellikleriyle öne çıkan Samsung Preston S5603’un 80 MB dahili hafızası bulunuyor. Ayrıca, + MicroSD desteği sayesinde  hafıza 8 GB’a kadar yükseltilebiliyor. 2 GB’lık bir SD kart da ürünle birlikte hediye ediliyor.

Turkcell - 3G Testlerinde Türkiyedeki En Yüksek Hıza Ulaştı (Saniyede 28 mbit)

Turkcell, 3G mobil genişbant hazırlıkları çerçevesinde Türkiye’deki en yüksek hızına ulaşarak yapılan testlerde 28 Mbps hızına erişti.

3G mobil geniş bant teknolojisinde test ortamında ulaşılan 28 Mbps’lık hız sayesinde ortalama 700 MB büyüklüğündeki bir film, mobil ortamda yaklaşık 3 dakika içinde indirilebiliyor.

3G mobil geniş bant teknolojisini 30 Temmuz’da 81 ilde aynı anda hizmete açacak Turkcell, belli bir yayılım planı dahilinde Türkiye’yi 3G ile buluşturacak.

Subscribe to RSS - 3g