Eski,Yeni Nadir Kostümleriyle LOL (League Of Legends) Bambaşka!

League Of Legends, Riot Games'in MMORTS türündeki MOBA oyunu. Oyunu bilmeyenler için biraz açıklamak gerekirse oyun içerisindeki sahip olduğunuz kahramanlar ile oynayabildiğiniz oyunda, rakiplerinizle 2 boyutlu bir dünyada savaşıyorsunuz. Her ne kadar 2 Boyutlu bir dünya olsa da oyun içeriğiyle sizi bağlamayı başarıyor. Özellikle dota oynayanların oyunun yapısını hemen anlayacakları bu oyun eğlencenin düzeyini arttırmış bulunmakta. Tamamen Türkçe ve Türk oyuncularla oynayabildiğiniz oyun sizi fantastik bir evrene davet ediyor.

Gelelim indirim ve yeni eklenen kostümler hakkındaki bilgilere; Riot Games'in oyunu LOL bir çok kahramanın eski kostümlerini pazardan kaldırmıştı. Yılbaşına doğru ilerleyen saatlerde gelen güncelleme ile oyuna eklenen 42 farklı kış koleksiyonu kostümler oyuncularla buluştu.

26 Aralık tarihine kadar satın alabileceğiniz ürünler pazarda yerini almış bulunmakta. Ayrıca kendinize değilde bir arkadaşınıza kostüm almak isterseniz hediye gönderme sistemi de mevcut.

Unutmadan şunu da söyleyelim;Oyun içerisindeki aldığınız kıyafetler size extra özellikler kazandırmıyor. Görünüşünüzün değişmesinin yanı sıra daha şehvetli bir oynanış elde etmenizi sağlıyor.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Oyun "canavarlarının", en büyük sıkıntılarından birisi de, bilgisayar üzerinde oyun oynarken klavyeyi verimli kullanamamak ve oyunların tüm esnekliğinden yararlanamamak. İşte bu noktada oyuncuların imdadına, oyun oynamak için özel üretilmiş klavyeler yetişiyor.

League of Legends, dünyanın en popüler çevrim içi oyunların biri. Oyunu özel kılan unsurlar arasında yer alan turnuvaların yenisi şimdiden League of Legends oyuncularını heyecanlandırmaya başladı.

Facebook'da Farmville oyunun popüler olması ile tarla, bahçe oyunları bir hayli tuttu. Bu hareketliliğe yeni bir oyun daha eklenmiş : Bahçivanlar Diyarı.

Bahçivanlar diyarı, web tabanlı bir ekonomi simülasyon oyunu. Oyunda tarlanızı ekip, sulayıp, biçiyorsunuz. Çeşitli sebze - meyveler yetiştiriyorsunuz. Diğer oyuncularla ticaret yapabileceğiniz alanlar bulunuyor.

Dota'nın elde ettiği büyük başarılardan sonra açılmış oyun bir süre ücretli olduktan sonra yine ücretsiz olmuştur. Oyunda genel olarak 50-120 Bin arası oyuncu oyuna girer, oyun 3 maptan oluşur .

Uzun süredir iOS'da (iPhone, iPad vs.) olan ama Android için olmayan bir oyundu Dream League Soccer. Dün tesadüfen Google Play'de karşıma çıktı.