ePin Marketi: Game Sultan

ePin Marketi: Game Sultan

Ülkemizde online oyunların çok ciddi bir oyuncu kitlesi var. Başta role-playing türündeki oyunlar olmak üzere; League of Legends, Wolfteam, Metin2, World of Warcraft, Pokemon Go vb. oyunlar, hem çok sayıda oyuncuya sahip, hem de bu oyuncular oyun içi alışverişe önemli paralar harcıyorlar. Hal böyle olunca e-pin denilen, oyun içinde kullanabileceğiniz item'ları almanızı sağlayacak kodları satın alabileceğiniz sitelere ihtiyaç duyuyorsunuz. Game Sultan da ülkemizde uzun yıllardır bu alanda hizmet veren sitelerden birisi. Benim siteyle tanışmam ise bir online yemek siparişi sonrası, kampanyalar listesinde adını görmem ile oldu :)

Game Sultan üzerinde Steam kodu, Clash of Clans Gemi, League Of Legends Türkiye Server'ında kullanmak için RP (Riot Point) dahil olmak üzere pek çok oyunun oyun içi özel birimini satın alabilirsiniz. Siteyi incelediğimde 100'den fazla oyun için satın alma yapılabileceğini gördüm.

Game Sultan'a banka üzerinden para aktardığınız zaman, sizin paranız sitede G-Cash dedikleri birime dönüşüyor. Daha sonra bu g-Cash'leri kullanarak e-Pin satın alıyorsunuz. 1 TL = 1 G-Cash olarak hesaplanıyor.

Bazen öyle oyunlar oluyor ki, bağımlısı haline geliyorsunuz ve ilerlemek için oyun içi satın alma yapmanız gerekiyor. Eğer böyle bir ihtiyacınız oluşursa, Game Sultan'ı değerlendirebilirsiniz.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Oyun "canavarlarının", en büyük sıkıntılarından birisi de, bilgisayar üzerinde oyun oynarken klavyeyi verimli kullanamamak ve oyunların tüm esnekliğinden yararlanamamak. İşte bu noktada oyuncuların imdadına, oyun oynamak için özel üretilmiş klavyeler yetişiyor.

League Of Legends, Riot Games'in MMORTS türündeki MOBA oyunu. Oyunu bilmeyenler için biraz açıklamak gerekirse oyun içerisindeki sahip olduğunuz kahramanlar ile oynayabildiğiniz oyunda, rakiplerinizle 2 boyutlu bir dünyada savaşıyorsunuz.

World of Warcraft oyunundan kısaca bahsetmek gerekirse oyun Blizzard firmasının Battle.net sitesi üzerindende satın alabileceğiniz MMORPG uzun adıyla "Massive Multiplayer Online Role Playing Game" yani "Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu".

League of Legends, dünyanın en popüler çevrim içi oyunların biri. Oyunu özel kılan unsurlar arasında yer alan turnuvaların yenisi şimdiden League of Legends oyuncularını heyecanlandırmaya başladı.

Facebook'da Farmville oyunun popüler olması ile tarla, bahçe oyunları bir hayli tuttu. Bu hareketliliğe yeni bir oyun daha eklenmiş : Bahçivanlar Diyarı.

Bahçivanlar diyarı, web tabanlı bir ekonomi simülasyon oyunu. Oyunda tarlanızı ekip, sulayıp, biçiyorsunuz. Çeşitli sebze - meyveler yetiştiriyorsunuz. Diğer oyuncularla ticaret yapabileceğiniz alanlar bulunuyor.