Enerjisa ile Fatura Ödeme Derdine Son

Enerjisa ile Fatura Ödeme Derdine Son

Ülkemizde tüketicilerin hizmet aldığı pek çok enerji kurumu var. Enerjisa da bunların önde gelenlerinden birisi. Örneğin İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız, siz de muhtemelen elektrik hizmetini Enerjisa'dan alıyorsunuzdur. Gelişen teknoloji ile, Enerjisa gibi şirketlerin bizlere sunduğu imkanlar da zamanla artıyor.

Bundan 5-10 yıl öncesini düşündüğümde, faturaları ödemek için uzun kuyruklar beklediğimizi hatırlıyorum. Ancak artık elektrik faturası ödemek için evden çıkmamıza çok gerek kalmıyor. Ben elektrik faturalarımı online bankacılık üstünden Enerjisa hizmet sağlayıcısını seçerek ödeyebiliyorum ve bu gerçekten büyük bir nimet. Aynı şekilde Enerjisa'nın kendi sitesindeki online ödeme ekranlarından da ödemenizi yapabilirsiniz.

Tabii özellikle yaşlı vatandaşlarımız online ödemeye aşina değiller ya da teknolojiyi o kadar yakından kullanmıyorlar. Bu kullanıcı profili için de online ödeme gibi aynı şekilde Enerjisa faturalarınızı yetkili ödeme noktalarından ya da PTT'den yatırabiliyorsunuz.

Günümüzde zamanın çok değerli olduğunu düşünürsek, birden fazla alternatif ile kendimize en uygun yöntemi seçerek, en hızlı yoldan fatura yatırabilmek gerçekten çok önemli. Bu nedenle Enerjisa gibi şirketlerin, hayatı kolaylaştıran ödeme yöntemlerine yaptıkları yatırım da gelişen ihtiyaçlara göre artacaktır diye düşünüyorum.

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Video pazarlama ya da daha yaygın kullanımıyla Video Marketing, özellikle internet ve dijital reklamcılığın yaygınlaşması ile çok daha önem kazandı.

Dünyanın önde gelen e-ticaret sitesi eBay, BitCoin ile ürün alınabilmesine olanak sağlayacak çalışmayı değerlendiriyor. Şirket bunun için henüz kararını netleştirmiş değil.

MMORPG oyunları dediğimiz zaman geçmiş yıllardan beri aklımıza ilk gelen oyunların en başında gelir silkroad online oyunu. Joymax’ın bünyesinde barınan bu oyun defalarca kez bu alanda kendini kanıtlamış ve oyun severlere sürekli, yenilikçi bir katkı sağlamıştır.

Günümüzde, bir ev ya da araba alırken, bunu peşin para ile alabilen kişi sayısı oldukça az. Bu nedenle ya bankalardan konut kredisi, taşıt kredisi gibi kredilere başvuruluyor ya da katılım bankalarının finansman modelinde yine benzer oranlarla bu nakit para ihtiyacı karşılanıyor.

Oyun dünyasında MPPROG oyunlarının birbiri ardına yenilerini gördüğümüz bu günlerde oyun yapımcılarıda yaptıkları araştırmalar sonucu MPPROG oyunlarına harcanan zamanın günde haftalık 40 saat olduğu söyleniyor.