En iyi Açık Kaynak E-Ticaret uygulamaları

Günümüzün popüler kazanç kapısı e-ticaret olunca , bu konuda yapılan uygulamalar da artıyor.İşte eni iyi açık kaynak e-ticaret uygulamaları :

 

 

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Evet dediğinde haklısın , pek çok e-ticaret sitesi açılıyor ancak çoğu satış yapamıyor.Bunda da en önemli faktör , sanırım güven. Siteler kullanıcılarına yeterince güven aşılayamayınca alışveriş de hayal oluyor tabii.

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Presta Shop , görünüş ve alt yapı olarak web 2.0 mantığına uygun olarak tasarlanmaya çalışılmmış bir e-ticaret uygulaması.Açık kaynak ve ücretsiz.PrestaShop için buradan , ekran görüntüleri için şuradan , indirmek içinde oradan buyrun. Not:Şu anda stabil olarak çalışmasına rağmen gözlemlerime göre mödüler olarak bir miktar daha gelişmeye ihtiyacı var.

E-ticaret daha sık kullanılmaya başlandıkça , hazır e-ticaret sistemleri de günden güne popülerleşiyor tabiki.

e-Ticaret ülkemizde her geçen gün hacmini arttıran bir alan. Bu nedenle de her geçen gün hem genel e-Ticaret siteleri hem de niş alanlarda e-Ticaret siteleri açılıyor.

Artık alışveriş yapmak isteyenlerin interneti tercih etmeye başlamaları e-ticaret sitelerinin sayılarının da her geçen gün artmasına neden olmaktadır.

Daha önce Drupal Erp ve Axapta'dan bahsetmiştim. Bu uygulamaların dışında kullanabileceğiniz başka alternatif ERP uygulamalarını da tanıtmaya devam ediyorum.