Debian 'da Kullanılabilen Uygulamaların Ekran Görüntüleri

Debian üzerinde çalışabilen uygulamaları , sisteminize kurmadan önce ekran görüntülerine bakmak ister miydiniz? screenshots.debian.net adresinden girebileceğiniz sitede pek çok uygulamanın ekran görüntülerini görebilir , kendi ekran görüntülerinizi de yükleyebilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

AMD'den yapılan açıklamayla birlikte Microsoft DirectX 11 ve ATI Eyefinity çoğul ekran teknolojisini destekleyebilen ilk ve tek ekran kartı olma özelliğine sahip ATI Radeon HD 5970 tanıtıldı.

Evet, böyle bir cümle kurunca ilk etapta biraz anlamsız gelebiliyor. "Nasıl yani? Pardus, kendi paket yönetim sistemine sahip bağımsız bir dağıtım değil miydi?" diyebiliyor insan. Ancak TÜBİTAK böyle bir karar almış ve Pardus'un artık Debian tabanlı bir dağıtım olmasına karar verilmiş.

Eğer dokunmatik ekranlı telefon ya da tabletiniz varsa ve gün içerisinde elden ele dolaşıyorsa telefonu ya da tableti alıp baktığınızda ekran yüzeyi parmak izinden geçilmiyordur. Kullanılan ortama bağlı olarak ekran yağlı hatta tozlu bile olabiliyor.

Android işletim sistemli  telefonların tercih edilmesinin sebebi  birçok yazılımı, uygulamayı  açma imkânı sunmasıdır.

Samsung'un yeni Chromebook'u ile ilgili birçok şey duyulmuştu. Ama fiyat ve çıkış tarihi hakkında bilgi yoktu. Ancak bazı bilgiler basına sızdırıldı. Samsung'un yeni notebookunun piyasaya çıkış tarihi, fiyatları ve iki model halinde çıkacağı bildirildi.