Daha Hızlı ve Daha İyi Web Tasarımları İçin 130'dan Fazla Araç

Sadece web tasarımında değil , aslında hayatın her alanında , ulaşılmak istenen noktaya en iyi ve en çabuk şekilde giden yollar tercih edilmelidir.Konu web tasarımı olunca da pek çok araç tasarımcıların hizmetine açık şekilde beklemekte.Ailemizin listeleme sitesi mashable , yine iyi bir işe imza atmış ve web tasarımını hem hızlandırıp  hem de iyileştirecek 130'dan fazla web aracını listelemiş.Onlardan bazıları şunlar ;

  • Yaml Builder : Hızlı bir şekilde Css tabalı sayfa tasarımları oluşturmanızı sağlayan bir araç.
  • Sky Css Tool : Sayfalarınızda kullanabileceğiniz genel css şablonları oluşturmanızı sağlıyor.
  • The Box Office : Sitenizdeki text alanlar için kutular oluşturabileceğiniz bir servis.
  • CssTxt : Css ile font ayarlarınızı yapmanızı sağlıyor.

Daha fazlası için mashable'ın hazırladığı sayfaya bakabilirsiniz.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Her gün yeni bir modelin çıktığı tablet bilgisayar pazarına kullanıcıların da ilgisi katlanarak artıyor. Karşılaştırmalı alışveriş sitesi Akakçe'nin yaptığı bir araştırma ise durumu net bir şekilde ortaya koyuyor; Son 1 ay içerisinde tablet bilgisayarlara olan ilgi %47 arttı. Tablet bilgisayar fiyatlarını araştıran kişi sayısı ise yaklaşık 100.000.

Kickstarter'da değişik bir projeyle karşılaştım. Genelde daha çok yazılım ve elektronik donanım ile ilgili girişimlerin bulunduğu bir yerde, bir baltanın yer alıyor olması oldukça ilginç gelebilir. Ancak Klax ismi verilen bu balta sizin bildiklerinizden değil. Tek bir aparat ile oldukça çok işi birarada yapabiliyorsunuz. İşte proje sayfasında yer alan tanıtım videosu:

Web tasarımcıları ve geliştiricilerinin faydalanabileceği 30 'dan fazla Adobe Air uygulamasını Mashable listelemiş.İçlerindeki bazı tool'lar gerçekten işlevsel.Bu arada "Adobe Air ne

Arama motoru şirketi olarak tanıdığımız Yandex, arka arkaya sunduğu farklı servislere bir yenisini daha ekleyerek Android oyun ve uygulamalar içeren Yandex.Store isimli mağazasını tanıttı.