Gizeme Sor, O Söylesin, Cevap Versin!

Gizeme Sor, O Söylesin, Cevap Versin!

PeterAnswers'ı ingilizce olduğu için anlayamayan yurdum insanına Türk arkadaşlar düşünüp Gizem'e Sor'u yapmışlar.Burada da mantık aynı.Önce "Gi" yazdıktan sonra nokta "." koyuyorsunuz , sorunun cevabını yazıp tire (-) işaretine bastıktan sonra istediğiniz tuşlarla sonunu tamamlıyorsunuz.Sonra alt tarafa geçip soruyu yazıp , cevapla butonuna tıklıyorsunuz.Hepsi bu kadar.[gizemesor]

Güncelleme: Yazı içerisindeki linkleri kaldırmadım ancak Gizeme Sor sitesi yayınına son vermiş. Bu nedenle aynı işi yapan orjinal site Peter Answers'ı kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Peter Answers ne sorarsanız cevaplıyor. Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor :) Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition” alanına “Peter, please answer:” yazıyorsunuz.

Facebook geçtiğimiz günlerde Graph Search özelliğini devreye aldı. Bu özellik ile artık profilinizde paylaştığınız her şey daha kolay ulaşabilir oluyor.

Eğer ubuntu kullanmaya niyetli iseniz , yeni bir kurulum yaptıktan sonra size gerekli olacak ve sistemin can damarı olan program ve yamaları birlikte yükleyelim:

Günümüzde İngilizce artık pek çok iş kolunda çalışmak için artı bir avantaj değil zorunluluk halini aldı.

Bu sorunun kesin bir bilimsel açıklaması yok. Çeşitli şartlar ve ortamlarda yapılan gözlemlere göre sıcak su, soğuk sudan daha hızlı donuyor.