PrestaShop : Açık Kaynak E-Ticaret Yazılımı

Presta Shop , görünüş ve alt yapı olarak web 2.0 mantığına uygun olarak tasarlanmaya çalışılmmış bir e-ticaret uygulaması.Açık kaynak ve ücretsiz.PrestaShop için buradan , ekran görüntüleri için şuradan , indirmek içinde oradan buyrun. Not:Şu anda stabil olarak çalışmasına rağmen gözlemlerime göre mödüler olarak bir miktar daha gelişmeye ihtiyacı var.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Misafir kullanıcısının resmi

Güzel ve ücretsiz bir E-Ticaret Scripti.. Bir hafta içerisinde aşağıdaki siteyi yaptım ve satışlara başladım bile :)
www.muhre.com.tr Cam aksesuarları ve ayna aksesuarlarının satıldığı güzel bir site oldu.

Misafir kullanıcısının resmi

hocam prestashop e-ticaret site kurma sistemi ile bende ilgiliyim... verdiğiniz linke baktım siteyi tamamen değiştirmişsiniz siteye farklı temaları ve eklentileri eklemek için ne yapmak lazım bu konuda bana yardımcı olursanız iyi olur. mail adresim alpacino_pl@hotmail.com

Misafir kullanıcısının resmi

Prof. Web Tasarimcisi olsan kulaylikla kurarsin kardesim demekki kendini öyle saniyorsun ben yillardir kullaniyorum ve gayet memmunum ;)

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Günümüzün popüler kazanç kapısı e-ticaret olunca , bu konuda yapılan uygulamalar da artıyor.İşte eni iyi açık kaynak e-ticaret uygulamaları :

Youtube , herkesin en çok kullandığı video paylaşım servisi olunca , burada pek çok video bulunuyor.Örnek vermek gerekirse amatör,albümü olmayan pek çok kaliteli müzisyen kendi imkanları ile çektikleri videoları oraya koyuyorlar.İşte bu kişileri bilgisayar başında değilken , mp3 player'ınızla da

Adobe'un resmi sitesinden CS2 ürünlerini ücretsiz olarak indirebiliyorusunuz. Daha önceden de indirilebilir durumda mıydı bilmiyorum. Ben bugün farkettim ve paylaşayım dedim. Bir nevi Pazar sürprizi :)

E-ticaret daha sık kullanılmaya başlandıkça , hazır e-ticaret sistemleri de günden güne popülerleşiyor tabiki.

Daha önce burada bahsettiğim gibi, Whitehouse'un resmi sitesi bir süre önce Drupal kullanmaya başlamıştı. Bu projede kendi geliştirdikleri modüllerle Drupal'ı özelleştirdikleri belliydi.