192 Adet Yaratıcı ve Etkileyici Reklam

Reklam artık bir ürünün satılabilmesi ve kabul görebilmesi için olmazsa olmaz bir araç haline geldi.Bu durumda reklamlarımızın alışılagelmişin dışında olması da bilinirliliği ve tanıtımı arttıracak , dolayısı ile amacımıza daha çabuk ulaşmamızı sağlayacaktır.

İşte sizlere de bol bol fikirler verebilecek 192 adet yaratıcı reklam hareketi justcreativedesign tarafından listelenmiş.Bizlere de buradaki listeyi iyice incelemek ve kafamızdaki ampülü hiç söndürmemek kalıyor :)

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Reklam dünyasının yaratıcı ve gülen yüzünü kampüslere taşıyan REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE, dünyanın en eğlenceli, özel ve bol ödüllü reklam filmlerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.

 

Tamamen yenilenen içeriğiyle REKLAM OBURLARI KAMPÜSTE, 12 Mayıs Salı günü, Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi, Sinemar 2 Salonu’nda! 40 dakika boyunca reklam dünyasının en seçkin çalışmalarını 11:00, 12:00, 13:00 14:00 ve 15:00’te başlayacak seanslarda seyredebilirsiniz… girişler tabii ki ücretsiz.

Türkiye'de bir türk firması olarak belkide web sitesi sahiplerine en fazla güven veren reklam ağı olan ReklamStore , yeni bir arayüz ile karşımıza çıktı.Umarım bu değişiklik ile reklam veren sayısında da bir artış olur ve Türkiyede internet reklamcılığı konusunda , kaliteli hizmet veren bir firma bu pastadan daha büyük bir pay alır.

Düzenleme : Bir kaç dakikalığına aktif olmuştu ama şimdi tekrar eski haline gelmiş.Demekki arada sırada test yapıyorlar.Yeni görüntüsünü görmek için buraya bakabilirsiniz.

Başarılı bir dijital pazarlamanın sırrı internet reklamlarıdır, internet reklamları sayesinde hem online hem de fiziksel mağazanızın satışlarını artırabilir, marka bilinirliğini yükseltebilir ve yeni müşteriler edilebilirsiniz.

Reklamların ürün satışlarındaki faktörü gün geçtikçe büyüyor.7'den 70'e herkese hitap edebilen bazı reklamlar ise bazen gerçekten keyif veriyor.İşte keyifle izleyeceğinizi düşündüğüm birbirinden kaliteli 15 sanatsal reklam'a

Daha önce pilli ilanın açıldığını şurada ve burada belirtmiştim.Daha sonra verdiğim ilanlardan yola çıkarak , doğru kullanıcı profilini seçmenin önemli olduğuna da şurada değinmiştim.Aradan uzun süre geçti tabiki ve ben bu süre içerisinde yine ara ara pilli ilan'ı kullanmaya devam ettim.