Cep Telefonunuzdan Ücretsiz Facebook Kullanın : 0.Facebook

Facebook kullanım oranını, şimdi mobil alanda yaptığı atakla daha da arttıracak. Facebook, GSM operatörleri ile yaptığı anlaşma sayesinde, kullanıcılarına, mobil cihazlardan ücretsiz bağlantı imkanı sağlıyor. Bu uygulama, 3 operatörde de (Turkcell, Vodafone, Avea) geçerli.

Cep telefonunuzdan 0.facebook.com adresini açtığınızda, tarayıcının üst kısmında, Gsm firmanız tarafından sağlanan ücretsiz erişim olduğunu belirten bir mesaj yer alıyor. Bu sayede durum güncellemelerini artık istediğiniz yerden ücretsiz bir şekilde yapabilir, arkadaşlarınızın durumlarını beğenebilirsiniz.

Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var; 0.facebook.com adresinden erişilen bu hizmette fotoğraf ve video gibi özellikler yer almıyor. Eğer bir fotoğrafı ya da video'yu görüntülemek isterseniz, farklı ve veri ücreti uygulanan bir alana yönlendirildiğinize dair bir uyarı alıyorsunuz. Eğer devam ederseniz, operatörünüz üzerinden kullandığınız internet tarifesinden ücretlendiriliyorsunuz.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
mertali kullanıcısının resmi

Az önce denedim acaba oluyor mu diyerek, ama kapattığım anda 3.6 ytl param gitmiş. Saçmalığa bakın.Ücretsiz diyorsunuz halkı yanlış bilgilendiriyorsunuz, bu kazıklamaya da ortak oluyorsunuz.

Normalde 0.facebook.com adresine erişim ücretsiz ve buradan durum güncellemesi yapabiliyorsunuz. Ancak oradan resim ya da videoları görüntülemek için normal facebook linklerine tıklarsanız, elbette normal internet erişim tarifesinden ücretlendirilirsiniz.

yusuf kullanıcısının resmi

arkadaşım yapmayı bilmiosunuz ondan sonra bu nasıl iş diosunuz siz büyük ihtimalle normal facebook a girmişsinizdir.bn girebiliom ücretsiz

Misafir kullanıcısının resmi

arkadaslar bende gıreıyorum.0.facebook. yanlızca belırlı cep telefonu opertöratörlerı tarafından desteklenmektedır ve senın cep telefonun bu opertörnde kullanımlaz.mobıl operatörlerınıze ıletısıme gecdıgınızde ıp adresınız desteklenmedıgını söleyındıyor.bana ayrıntılı bı acıklama yapaılırısın?neler yapabılırım bu konu hakkında..sımdıden yardımlarınız ıcın tsk ederım..

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Uzun zamandır pek çok kişi, FourSquare ve benzeri sitelerde bulunduğu konumu mobil cihazları ile seçip, yine o site üzerindeki takipçilerine sunuyordu. Bu sayede o site üzerinde, arkadaşlarının nerelerde olduğunu ve aynı mekanda olan arkadaşlarını görebiliyorlardı.

Internet Explorer 9, hem temiz ve sade arayüzü ile en sevdiğiniz web sitelerinin içeriklerini ön plana çıkarıyor, hem de gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde web’de kişisel bilgilerinizin gizliliğini ve bilgisayarınızın güven

Facebook, sürekli yeni rakipleri çıkmasına rağmen, şu anda sosyal ağların lideri konumunda. Elbette bu konumu kaybetmemek için sürekli yenilikler üzerinde çalışıyorlar.

Bu sabah Facebook hesabımı açtığımda yine bir yenilikle karşılaştım. Haber akışında, arkadaşlarınızın iletilerini öne çıkarabiliyor. isterseniz dış kaynaklardan gelen haberlerin tümünü gözardı edebiliyorsunuz.

Facebook yorum kutusunu uzun süredir pek çok site sahibi kullanıyor. Facebook yorumlarının pek çok avantajı vardı ancak bir dezavantajı bazı kişilerin onu kullanmasını engelliyordu ki bu da Google tarafından indexlenmemesiydi.