Cep Telefonu Modelleri

Cep Telefonu Modelleri

Günümüze baktığımızda dünyaya adını duyurmuş pek çok telefon markası ile karşılaşmaktayız. Farklı özelliklerde teknolojinin yeni ürünleri olarak karşımıza gelen cihazlar insanların kullanım alanlarına ve bütçelerine göre değişkenlik göstermektedir. Siteden yapacağınız inceleme de telefon fiyatları hakkında bilgi alabilirisiniz. Her insanın bir telefona ayırabileceği belli bir bütçesi bulunur. Bu göz önüne alınarak site üzerinde belli fiyat aralıkları saptanmıştır. Böylece istediğiniz fiyatta bir telefonun araştırmasını direk yapabilme şansı sizleri bekliyor.

Sitede bulunan telefon modellerine baktığımız da Samsung Galaxy S4, Galaxy S3, iPhone 5, HTC One ve Nokia Lumia modelleri arasındaki rekabet devam ederken, LG Optimus, Sony Xperia Z, General Mobile Discovery, Motorola, Huawei Ascend, Blackberry, Xiaomi Mi2, Oppo Find 5 gibi insanlar tarafından beğeni kazanmış olan ürünlere göz atabilirsiniz. Markaların sürekli farklı ürünlerle karşımıza gelmesinin bir diğer nedeni markala arasındaki rekabettir. Özellikle telefon fiyatlarını belirlerken bu rekabet ortamını göz önünde tuttukları görülür.

İnsanların genel olarak kullandıkları telefon modelleri tek tuşlu ya da dokunmatik bir ekrana sahiptir. Telefon özelliklerini artması telefon fiyatlarına da etki etmektedir. İnsanlar özellikle hızlı ve her türlü işlemlerini rahatça yapabilecekleri bir telefon modeline sahip olmak isterler. Bu yüzden işlemci türleri, telefonun depolama hafızası ve daha pek çok özelliğe dikkat edilerek en doğru tercihin yapılması sağlanır. 

Etiketler:

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Sony Xperia serisi, cep telefonu sektöründe özel bir yere sahip. Sony, diğer markalardan farklı ve kendine özgü değerleri ön plana çıkartıyor bu seride: Üstün fotoğraf kalitesi, uzun pil ömrü ve tasarım şıklığı.

Samsung i8520 adında yeni telefon modelini sundu..

Samsung i8520 modelini standlarında tanıttı ve projektörle neler yapılabileceğini sevenlerine gösterdi.Özelliklere gelirsek ;

İngiliz tabanlı teknoloji firması Razer ilk akıllı telefonunu tanıttı. Öncelikle Razer markasını yakından tanımaya çalışalım. Oyunculara özel aksesuar ve donanımlar üretiyor ancak diğer firmalardan oldukça üstün yani alanının en iyisi diyebiliriz.

Bu yazımızda da size, yani IOS işletim sistemine sahip ziyaretçilerimize telefon konuşmalarını nasıl kaydedebileceklerini anlatacağım. Aslında, tam eminin değilim fakat bu özellik Android ile de gelmiyor. O yüzden her iki kullanıcının da işine yarayacak büyük bir bilgi içeriyor bu yazımız.

Uzun süre telefon değişimi yapmak istemeyen ve aldığı telefonla tüm işlemleri yaparak, hayatın hızından geri kalmak istemeyenlerin telefonu olan htc one m8 metalden oluşan kasası sayesinde dayanıklılığın