Canon Pixus Yazıcı Reklamı : Robotlar

Canon, Pixus model yazıcılarının çıktı kalitesine ne kadar güvendiğini güzel bir video ile ortaya koymuş. Yazıcıdan alınan çıktılar o kadar net ve gerçekçi ki, sizin de gözleriniz ilk etapta bu yanılsamaya düşecektir. Lafı uzatmadan Canon Pixus x Gundam Project videosuna geçelim:

PIXUS×GUNDAM PROJECT「ガンプラ トリックアート スペシャルムービー」 【キヤノン公式】

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Olası felaketlere karşı farklı gezegenlerin varlığını kabul etmek ve bu gezegenlere yerleşmek insanlığın geleceği açısından önemli bir yer tutmaktadır. Fizikçilere göre bir gezegene bağımlı kalmak türlerin geleceği açısından büyük bir risk arz etmektedir. Fakat bilimsel araştırmalar varlığımızın devamının şu anki güneş sisteminde bulunan gezegenlerde mümkün olmayacağını farklı bir güneş sistemine geçilmesi gerektiğini göstermektedir.

Daha önce şurada verdiğimiz haberde Google ın Arama sayfasına, Pacman oyununu eklediğini duyurmuştuk.

Air, iPad modellerinde ortak kullanılan bir serinin ismi artık. Yani yeni üretilen iPad modelleri muhakkak Air eklentisine sahip oluyor. iPad Air, bu popüler tablet serisinin beşinci jenerasyon modeli. Piyasada Surface gibi rakipleri olsa da, fark yaratmayı ve aradan sıyrılmayı hala beceriyor.

Google'a girdiğinizde bir değişiklik farkettiniz mi? Eğer Firefox 3,5+, Opera 10, Chrome gibi tarayıcılarla Google'a girerseniz, sayfada sadece logo, bir textbox ve 2 buton kaldığını göreceksiniz. Mouse'unuzu oynattığınızda ise tekrar diğer linkler ve yazılar beliriyor.

Ttnet , internet
aboneleri için müzik servisini başlattı.Bu serviste Gold Üyelik aylık ücreti 5 Ytl.Ttnet müzik ile ilgili bir kaç
soru ve cevapları:

ADSL aboneliğimin tipine göre TTNetMüzik üyeliğim de değişiyor mu ?