Böyle Bir Bilardo Masası Gördünüz mü? : OpenPool

Böyle Bir Bilardo Masası Gördünüz mü? : OpenPool

Bilardo, ülkemizde de oldukça sevilen, özellikle okul çağındaki kardeşlerimizin okuldaki dersleri kırdıklarında ilk olarak akıllarına düşen oyundur. Oyun demek de biraz yanlış aslında, doğrusu salon sporu. KickStarter'da oldukça ilgi çekici bir bilardo masası projesi yer alıyor. Adı OpenPool. Open Pool, bilardo masasına görsel efektler katarak oyunu renklendiriyor ve daha fazla şov dünyasına yönelik bir hale getiriyor.

OpenPool bilardo masası, topların hareketlerine tepki vererek masanın üzerinde çeşitli animasyonların, efektlerin oluşmasını sağlıyor. Aşağıda OpenPool'u görebileceğiniz bir video var:

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Sosyal Medya mecraları ilgi çekmeye devam ediyor ve kullanıcı sayısını sürekli artırarak markaların bu mecralarda yer almasını artık bir zorunluluk haline getiriyor.

PromoQube firması da sosyal medya ile ilgili ilgi çekici bazı bilgileri bir video haline getirmiş. Önemli ve çarpıcı veriler mevcut. İzlemekde fayda var.

Angry Birds, AppStore’da çıktığı ilk günden beri en çok indirilen oyun özelliğine sahip harika bir eğlence aracı. Oyunda verilen kuşlarla düşmanlarınızı öldürüp bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

Sitenizdeki geri dönüşümü arttırmak , gelen kullanıcının elini boş döndürmemek için pek çok yöntem uygulayabilirsiniz. Bunlardan birisi de 404 yani "Sayfa Bulunamadı" hatasında kullanıcılara güzel ekranlar sunmak.

Dövüş oyunu sevenlerin en önemli alternatifleri arasında yer alır Mortal Combat serisi. Serinin yeni oyunu Mortal Combat X ise yakında piyasada olacak. En fazla dövüşçü karakterine sahip olan Mortal Kombat oyunu olacak X için oyun içi görüntüler de yayınlandı.

Sadece web tasarımında değil , aslında hayatın her alanında , ulaşılmak istenen noktaya en iyi ve en çabuk şekilde giden yollar tercih edilmelidir.Konu web tasarımı olunca da pek çok araç tasarımcıların hizmetine açık şekilde beklemekte.Ailemizin listeleme sitesi m