Greis blogu

Silkroad Arabian Geliyor

Silkroad online oyuncularının uzun zamandır beklediği ve bir türlü gelmek bilmeyen yeni karakter ‘ Arabi’‘ sona çok yaklaşmış gibi görünüyor. Yapımcılığını Joymax şirketinin üstlendiği ve içerisinde bir çok MMORPG oyunu barındıran Joymax şirketi yıllardır bu alanda MMORPG oyuncularına hizmet vermekte. Uzun zamandır Silkroad online oyuncularının merakla beklediği ve kulaktan kulağa dolaşıp sadece bir söylentiden öte gidemeyen, silkroad’ın arap ırkı, sevenlerini fazla bekletmeyecek gibi görünüyor.

MMORPG Oyuncuları Karakterlerini Ticarete Dönüştürüyor

MMORPG Oyunlarına ilgi her geçen gün artarken, oyuncular da artık işin ticari boyutuyla ilgilenmeye başlıyor. Başta Amerika olmak üzere bir çok ülkeden oyun şirketi bu alandaki savaşını sürdürüyor. MMORPG oyunlarında şirketler birbirlerine meydan okurken, MMORPG oyun tutkunları da bu alandaki karakterlerini ticarete dönüştürmeyi başarmışlar. Her alanda ticaretin yaygın olduğu dünyamızda MMORPG oyunun hızla gelişiyor ve her gün binlerce oyun severe ev sahipliği yapıyor olması bu oyun alanını ticarete dönüştürmüş durumda.

Cengizhan 2 Yerini Aldı

Oyun dünyasında yenilikler birbiri ardına çıkarken ve şirketlerin birbirleriyle savaşı sürerken Türk oyun yapımcıları da boş durmuyor. Daha önce Metin2 ile Türkiye yapımı MMORPG oyunu ile sevenlerinin karşısına çıkan MMORPG oyun yapımcıları şimdi çok daha başka bir MMORPG oyunu ile oyun severlerinin karşısına çıkmış durumdalar; CengizHan 2

Hala Oynamayanlar İçin Silkroad Online

MMORPG oyunları dediğimiz zaman geçmiş yıllardan beri aklımıza ilk gelen oyunların en başında gelir silkroad online oyunu. Joymax’ın bünyesinde barınan bu oyun defalarca kez bu alanda kendini kanıtlamış ve oyun severlere sürekli, yenilikçi bir katkı sağlamıştır. Silkroad online oyununu diğerlerinden ayıran en büyük özelliği de burada devreye girmiş bulunuyor. Yani, sürekli gelişen grafikleri, sürekli gerçekleşen eventlerden oyun severleri tatmin eden hediyeleri ve sürekli kullanıcı memnun etmesi, silkroad online oyununu diğerlerinden ayırmıştır.

Aion Online Rehberi

Oyuna ilk başladığımızda ve ilerleyen bölümlerde oyunun bize sunduğu en büyük özellik ve karakterimizi geliştirmek için yaptığımız davranışların en başında gelen olay; canavar keserek ilerlemek. Oyuna ilk girdiğimizde bizleri kırsal alan üzerine yerleştirilmiş npc’ler karşılıyor. Karşımıza çıkan ve bizlere belirli seçenekler ile hizmet veren bu npc’ler karakterimize de belirli görevler vererek oyunu daha da oynanabilir bir duruma getiriyor. Görevler arasında bir çok farklı durum mevcut, canavar kesmek, haber taşımak gibi bir çok görevi bizlere sunuyor.

R.O.D.E Online Geliyor!

Oyun dünyasında MPPROG oyunlarının birbiri ardına yenilerini gördüğümüz bu günlerde oyun yapımcılarıda yaptıkları araştırmalar sonucu MPPROG oyunlarına harcanan zamanın günde haftalık 40 saat olduğu söyleniyor. Bu alanda MPPROG oyunları hızla büyürken oyun kullanıcılarından da büyük bir ilgi görmüş durumda. Dünya da bir çok MPPROG oyunu Türkiye pazarına girmeye hazırlanırken karşımıza yeni bir MPPROG oyunu olan R.O.D.E çıkıyor. R.O.D.E.

Sayfalar

Subscribe to RSS - Greis blogu