Beats Kulaklık Modelleri

Beats Kulaklık Modelleri

İnsanlar yolda yürürken, seyahat ederken, dinlenirken ve daha sayılabilecek pek çok alanda müzik dinlemeyi tercih ederler. özellikle gürültülü ortamlardaki sesten uzaklaşmak adına kulaklık kullanarak müzik dinledikleri görülür. günümüzde pek çok marka tarafından üretilen kulaklıklar hayatımızın ayrılmaz bir parçası olarak karşımıza çıkar. Bu markalar arasında beats kulaklık en çok tercih edilen markalar arasında yerini almıştır. Markanın sunduğu ürün gruplarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kulaklık modelleri insanların kullanım alanlarına ve tarzlarına göre farklılık göstermektedir. sitede bulunan beats kulaklık modellerine baktığımız da bizleri kulaküstü ve klipsli kulaklık modelleri karşılamaktadır. bu kulaklık modellerini incelemek adına ürünlerin özellikler kısmına giriş sağlamanız yeterlidir. Ürünler arasında kararsız kalmanız durumunda ürünleri her açıdan karşılaştırmanız önerilir. böylece kafanız netleşecek ve kendiniz için en uygun ürünü tercih edebileceksiniz. Ses kalitesi göz önüne alındığında kulak içi modeller daha çok önerilmektedir.

Kulaklıklar iki küçük hoparlörün kulağa yakın bir şekilde durması şeklinde tasarlanmaktadır. Bu sayede kulaklık kullanan kişiler sesleri net bir şekilde duyabilirler. Kulakların korunmasını da sağlayan bu ürünler sayesinde istenilen seviyede müzik dinleme keyfini yaşamanıza yardımcı olur. seçilecek beats kulaklıklar sayesinde konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Çok amaçlı olarak üretilen kulaklık modelleri pek çok özelliği de içinde barındırmaktadır. son zamanlarda üretilen kafaüstü kulaklıklara dönebilme ve katlanabilme özellikleri eklenmiştir. Bazı modellerde ise mikrofon özelliğini de görmemiz mümkündür.  http://www.bilio.com/kulaklik-c3109/beats/ linkini tıklayarak ayrıntılı inceleme sağlayabilirsiniz.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Sabahları evden çıkarken genellikle mp3 player'ım olmadan çıkmam.Müzik benim hayatım.Bu sabah'da evden çıkarken mp3 player'ımı aldım , kulaklıklarımı kulağıma taktım, o da nesi? Kulaklıklardan biri çalışmıyordu.Bu şekilde olunca , yani tek taraflı dinleyince başım fena halde ağrıyor.Bu nedenle yol üzerindeki en yakın elektronikçi 'ye girdim ve daha önce hiç kullanmadığım ama o küçük dükkandaki en iyi kulaklığı aldım.Aslında pek performans beklemiyordum ama kulaklık özellikle bass'lar konusunda beni yeterince tatmin etti ve şaşırttı.Fiyatı 16 ytl.Bu kadar ucuza bu kadar sağlam bir performans beklemiyordum.Markası Avec , modeli sm-se903. 3D özelliğine sahip.Teknik detayları :

Marshall, ses teknolojileri alanında dünya çapında bir marka. Özellikle gitar amfileri alanında, müzikle ilgilenen herkesin duyduğu bir markadır Marshall. Çok yeni olmasa da Marshall'ın iki farklı modelde kulaklığı da bulunuyor.

Marshall Minor ve Marshall Major isimlerindeki bu iki kulaklık yurtdışınıda 59 ve 99 dolar fiyatla satılıyor.

Kağıt ve dosyaları bir arada tutmak için kullanılan bir aparatı, kulaklığınızı sarmak ve üzerinizde taşımak için daha kullanışlı bir hale getirmek mümkün. Nasıl mı?

Dekoratif aydınlatma araçları olarak bilinen avizeler günümüzde ev dekorasyonunu sağlamak açısından da oldukça önemlidir. Evinizin atmosferini değiştirecek olan avize modelleri ile hayatınıza şık bir aydınlatma katabilirsiniz.

Bir yaşam tarzını kıyafet ile anlatmaya kalksak, herhalde burada ilk karşımıza çıkacak. Unsur muhteşem duruşu ile ceket modelleri olacaktır.