Bass İçin Avec Kulaklık

Sabahları evden çıkarken genellikle mp3 player'ım olmadan çıkmam.Müzik benim hayatım.Bu sabah'da evden çıkarken mp3 player'ımı aldım , kulaklıklarımı kulağıma taktım, o da nesi? Kulaklıklardan biri çalışmıyordu.Bu şekilde olunca , yani tek taraflı dinleyince başım fena halde ağrıyor.Bu nedenle yol üzerindeki en yakın elektronikçi 'ye girdim ve daha önce hiç kullanmadığım ama o küçük dükkandaki en iyi kulaklığı aldım.Aslında pek performans beklemiyordum ama kulaklık özellikle bass'lar konusunda beni yeterince tatmin etti ve şaşırttı.Fiyatı 16 ytl.Bu kadar ucuza bu kadar sağlam bir performans beklemiyordum.Markası Avec , modeli sm-se903. 3D özelliğine sahip.Teknik detayları :

 

 

  • Frekans Aralığı : 18-20,000Hz
  • Hassasiyet : 116 dB (at 1 KHz,0.5Vrms)
  • Empedans : 32 Ω

Normalde Creative'in şuradaki kulaklığını alacaktım ama şimdilik bu bozulana kadar kullanmaya karar verdim.

 

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Ttnet , internet
aboneleri için müzik servisini başlattı.Bu serviste Gold Üyelik aylık ücreti 5 Ytl.Ttnet müzik ile ilgili bir kaç
soru ve cevapları:

ADSL aboneliğimin tipine göre TTNetMüzik üyeliğim de değişiyor mu ?

Google'a girdiğinizde bir değişiklik farkettiniz mi? Eğer Firefox 3,5+, Opera 10, Chrome gibi tarayıcılarla Google'a girerseniz, sayfada sadece logo, bir textbox ve 2 buton kaldığını göreceksiniz. Mouse'unuzu oynattığınızda ise tekrar diğer linkler ve yazılar beliriyor.

Günümüzde artık çoğu gençte mp3 player bulunmakta sanırım. Önceden piyasada çok fazla player bulunmuyordu. Bulunanlarda genelde büyük markalar oluyordu. Marka ürünlerde pahalı olunca o meşhur Made in PRC yani Çin yapımı cihazlara yönelmeye başlanıldı.