AVM'de Birden Fazla Mağaza Açmak İstemez misiniz?

AVM'de Birden Fazla Mağaza Açmak İstemez misiniz?

Özellikle AVM lerde katlar arasında gezerken karşınıza çıkan bazı büyük ekranlar dikkatinizi çekmiştir. Bu ekranlar, her ne kadar LCD ekranlara benzese de aslında “digital signage” teknolojisini kullanarak izleyicilerine digital görüntüler, video, medya akışı ve bilgi içeriği sunan endüstriyel ekranlardır.

Digital totemler ise; bu ekranların, bir bilgisayar ve dokunmatik panel bileşenleri ile birlikte özel olarak tasarlanmış kabinlere yerleştirilmiş hali diyebiliriz. Bugün yeni nesil teknoloji olarak her alanda ve her sektörde yayın, reklam, duyuru ve bilgilendirme amaçlı kullanılan digital totemler, şık tasarımları ile de hedef kitlenizin dikkatini çekiyor. Bu cihazların içerisinde ilk başlarda sadece tek dokunuşu algılayan basit sistemler olmakla beraber, bugün gelişen teknoloji ile birlikte artık digital totemlerde multi-touch sistemler kullanılıyor.

Digital totemlerin en büyük avantajı; tek bir kullanıcıya uzaktan bağlı olarak, internetin mevcut bulunduğu her digital ekrana, zengin medya içerikleri aktarması ve yayınlamasıdır. Genellikle AVM katlarında mağaza reklam-tanıtım, yön bulma ve bilgilendirici olarak, hastane ve bankalarda sıra almak için, kamusal alanlarda bilgilendirme amaçlı ve restoranlarda menü ve fiyatlandırma bilgisi için kullanılırlar. Ayrıca kar, yağmur, rüzgar, soğuk ve sıcaktan etkilenmezler, 7/24 çalışabilirler ve içlerinde 32” den 105” e kadar istediğiniz boyutta endüstriyel ekran kullanılabilirler.

Kullanıcı olarak istediğiniz renk, tasarım ve sayıda digital totemi, istediğiniz değişik sayıda mekanlarda konumlandırıp, kullandığı teknoloji sayesinde her birine farklı içerik verebileceğiniz gibi, interaktif kullanım da sağlayarak bilgi sorma ve alma gibi içerikleri de sağlayabilirsiniz. Bu sayede AVM lerde farklı katlarda mağazanızın reklamını yapabilir veya yön gösterebilirsiniz.

Digital totemler hakkında daha detaylı bilgi almak ve bir çözüm ortağına ulaşmak isterseniz tıklamanız gereken adres ise; genr8digital.com .

Genr8 Digital Medya Solutions, 2012 yılında kurulmuş çok genç bir firma. Buna rağmen, misyonunu AR-GE üzerine kurduğu için sektördeki benzerlerine göre farklılaşmayı ve bir teknoloji şirketi olmayı seçmiş ve bu çalışmalarıyla da müşterilerine ve topluma teknoloji satabilir hale gelmiş. AR-GE’ye dayalı yenilikçi ve yaratıcı çözümlerini, yeni nesil yüksek teknoloji ile birleştiren firma, müşterilerine ve iş ortaklarına yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlıyor.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Sony, elektronik mürekkep teknolojisini kullanan 13 inçlik ürünü Dijital Kağıt'ı (Digital Paper) Mayıs ayında piyasaya çıkartacak. 1600 x 1200 piksel çözünürlüklü üründe 4 GB dahili depolama alanı yer alacak. Ürün üzerindeki SD kart yuvası ile hafıza kapasitesi de arttırılabiliyor.

Approximately 1 week before I got the Olympus μ 840 digital camera.Products with 8.0 megapixel and 5x optical zoom. Have taken with 2.7-inch HyperCrystal LCD screen images can be seen as well.

Olympus lenses have a lot on this device really am waiting for a performance I have received. Shooting near perfect quality.

Bilgisayar ve teknoloji hakkında bazı insanlar öyle laflar etmişler ki gerçekten insanın hoşuna gidiyor. İşte onlardan birkaçı;

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin gelişmekte olan dijital, teknoloji ve girişimcilik ekosisteminin küresel çapta tek etkinliği Webit Kongresi, dünyanın dört bir yanından 150’den fazla konuşmacıyı 10-11 Ekim tarihlerinde İstanbul’da ağırlayacak.

Hatırlıyorum, 90'lı yılların sonu, 2000'lerin başıydı. Bilgisayarlara merak saldığımız yıllardı. Haftasonları Kadıköy'e gider, Yazıcıoğlundaki bilgisayarcılardan parça fiyat listeleri alır, evde kendimize toplama bilgisayar yapardık.