Avea ve Türkcell Bedava İnternet Kampanyasını Deneyin!

Avea ve Türkcell Bedava İnternet Kampanyasını Deneyin!

Avea Bedava İnternet

Avea bedava internete ilgi her geçen gün artıyor! Milyonlarca Avealı, bu kampanyadan faydalanabilmek adına araştırmalarını yapıyor ve 1 GB hediyeli paketleri deneme şansı buluyorlar. Biz de bu aşamada sizlerin ilgisini çeken ve daima kullanıcılar tarafından rağbet gören bu gibi kampanya türlerini paylaşmaktan geri kalmıyoruz. Web sitemizin sunduğu hizmetler dahilinde artık bedava internet kampanyasına sizler de dahil olabileceksiniz.

Bilindiği üzere Avea bedava internet kampanyası son dönemlerde popülerliğini daha çok arttırdı. Bu aşamada ise ileriye yönelik olarak bir yardım almak ve 1 ay boyunca kullanabileceğiniz paketlere ulaşmak için sitemizi tercih edebilir, burada yayınlanan dokümanlara göz attıktan sonra var olan internet paketlerinizi sorunsuzca kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Kaynak; Avea Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyası ile beraber kullanıcılarına 1 GB internet paketi hediye ediyor! Peki, siz ücretsiz olan bu uygulamaya dahil oldunuz mu? Turkcell abonesi iseniz ve hala internet paketini almadıysanız, hemen web sitemize girerek siz de tamamen ücretsiz olan bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. İnternet hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesi haline dönüştü ve kitleler bakımından olağanca ilgi ile tercih ediliyor.

Biz de bu aşamada kitlelerin ilgisini tek bir yönde toplamak amacı ile Turkcell bedava internet paketlerini sizlerle paylaşıyor, sorunsuzca faydalanabileceğiniz ortamlar yaratmayı da ihmal etmiyoruz. Web sitemizin sunduğu bu farklılıklar ile beraber her gün yüzlerce tekil ziyaretçi operatörleri ile alakalı çıkan bilgilere ulaşım sağlayabiliyorlar! 

Kaynak; Türkcell Bedava İnternet

Etiketler:

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Dünya oyuncularının da gözünün ve kulaklarının hatta bilgisayar ve klavyelerinin de bu bizim bedava tarayıcı oyunu buluşumuzda olduğunu biliyoruz.

6-21 Nisan tarihleri arasında İnternet Haftası kutlanıyor. Bu yıl da 12 Nisan'da Türkiye, internet ile tanışmasının 16.yılını doldurmuş olacak. İnternet haftası ile ilgili detaylı bilgilere ve yapılacak etkinliklere sitesinden ulaşabilirsiniz.

Aslında bir özeleştiri yaptığımız zaman 16 yıl geçmesine rağmen Türkiyede internetin durumunun hiç de iç açıcı olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Türkiye internetin ne olduğunu maalesef anlayamamıştır. Hala yasaklarla boğuşuyoruz, hala evimizdeki sınırlı internet ve kota'nın hesabını yapıyoruz. Kısaca bu durumlar mevcutken internet haftası kutlanacaksa bile bence buruk bir kutlama olmalı.

Dünyanın önde gelen mobil platformu LINE, 50MB ücretsiz internet olanağı sağlayarak kullanıcılarının iletişim olanaklarını artırmalarına ve birbirleriyle dayanışmalarına katkıda bulunuyor.  Mesajlaşma, yüksek kalitede sesli ve görüntülü arama, sesli mesaj, fotoğraf ve lokasyon göndermeyi bir arad

Ülkemizdeki cep telefonu operatörlerinin web sitelerini kullanarak ücretsiz mesaj gönderebilmeniz mümkün.Yapmanız gereken sadece sahip olduğunuz hat ile ilgili operatörün sitesine girmek.

Turkcell Web Mesaj : Turkcell 'de web üzerinden göndereceğiniz ilk mesaj 'dan sonraki 15 mesaj ücretsiz.

Vodafone Web Sms : Vodafone 'da her gün bir adet ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

Avea Jet Mobil Modem ile dizüstü bilgisayarınızdan, 3G hızında, her yerden internete girebilirsiniz. Avea Jet'in çeşitli kampanyaları da bulunuyor. Örneğin; 12 aylık internet aboneliklerinde, 1 Gb internet ilk 3 ay 19 Tl, Avea Jet Modem hediye ve 12 ay boyunca ayda 10 saat wi-fi da hediye.