Asus Zenfone Modelleri

Asus Zenfone Modelleri

Asus, Zenfone serisi ile sektördeki fiyat/performans oranı en yüksek telefonları üretmeye devam ediyor. Asus Zenfone serisi çok sayıda üyeye sahip ancak en bilinenleri Zenfone 2,  Zenfone 5 ve Zenfone 6 oluyor. Her model, değişik bir ihtiyaca hitap ediyor. Örneğin Asus Zenfone 6, “phablet” klasmanına giriyor. Telefonun ekranı 6 inç boyutunda, 720 x 1280 çözünürlüğe sahip ve panelinde de IPS teknolojisini kullanıyor. Bu model, aynı zamanda Asus Zenfone 2 modeli için en uygun alternatif olarak kabul ediliyor.

Asus Zenfone 6 modelinin donanımı Intel’den geliyor: Intel Atom Z2580 çipset, çift çekirdekli 2 Ghz işlemci, PowerVR SGX544MP2 grafik işlemcisi ve 1 GB RAM içeriyor. 16 GB dahili hafızası var ve bu miktar artırılabiliyor. Diğer popüler model olan Asus Zenfone 2 ise, daha klasik bir telefon isteyenlere hitap ediyor ve muazzam bir donanımı şaşırtıcı bir ücretten sunuyor. Bunun nedeni bir kampanya:  Intel, akıllı telefon pazarı için de üretim yapmak istiyor ve bu konuda Asus ile imzaladığı özel bir antlaşma var, fiyatları yüksek tutmadan tanıtım amaçlı üstün donanımlar sağlıyor. Bu sayede, Asus fiyatları artırmadan kalite ve performansı daima yüksek tutabiliyor. Kapmaya sona erebileceğinden, acele ederek bir Asus Zenfone modeli satın almakta fayda var. Tüm Asus Zenfone serisine http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/asus/ adresinden ulaşabilir ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bilgisayarlar her geçen gün şekilde değiştirmektedir. Bu alanda diz üstü modeller kolay taşınabilmesi ve masa üstü kullanım kolaylığı sunması açısından tercih edilmektedir.

Padfone 2, ASUS Yönetim Kurulu Başkanı Jonney Shih’in sunumuyla İtalya’da tanıtıldı.

Aldığımız haberlere göre Asus dokunmatik Eee PC'sini 2009'un ikinci çeyreğine kadar üretimi hedefliyor. Aslında bunu ilk önce HP firması yapmıştı.

Ayrıca dokunmatik Eee Pc'lerin yeni çıkacak olan Windows 7 işletim sistemi ile uyumlu olması bekleniyor. Microsoft haziran'ın başında Windows 7'yi çıkarmayı hedeflediğine göre gelecek yaz dokunmatik  ekranlar elimizde olacak.

Bu ürünün ortalama maliyetine bakarsak fiyatı 399€'dan satışa çıkacağı haberini aldık.

Elimize bir tane geçerse onun incelemesinede yaparız.

Samsung Galaxy S4 Mini, gerçekten de fiyat / performans şampiyonu bir telefon. Galaxy S3 Mini modelinin başarısını aynen devam ettiren cihaz, uygun fiyata çok yüksek performans sunuyor.

Sony, diğer akıllı telefon üreticilerinin aksine “en son teknolojiye” değil, onu meşhur eden değerlere oynuyor: Sağlamlık, güzellik, müzik ve fotoğraf kalitesi. Açıkçası bunu da gayet iyi başarıyor.