Aradığınız Her Şey Bizpoint’de

Aradığınız Her Şey Bizpoint’de

Bizpoint tüm iş yerlerini, dernek, otopark gibi mekânları bulabileceğiniz bir site olduğu gibi aynı zamanda cafe, restoran, hatta şirketleri, endüstri ve sanayi alanlarını bile kapsamaktadır. Amerika, Asya, Avrupa ve Türkiye’nin tüm illerinde planlanan etkinlikleri, fırsatları, kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Bizpoint’ de tüm küçük işletmelerden büyük işletmelere, bireysel profillere kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Aranılan her şeyin bulunabileceği bir site olan Bizpoint kişiler ve iş yerlerini çözümlerle buluşturuyor. Bizpoint projesi lokasyon bazlı olup platformda aranan kişi ve firmalar listelenerek ya da filtrelenerek aranabilmektedir. Farklı lokasyonlarda ve şehirlerde de aramalar yapılabilmektedir. Bizpoint’ de canlı web chat ve entegrasyon özelliği bulunmaktadır. Özel sohbetler, grup sohbetleri yapılabildiği gibi bireysel kullanıcılar, iş yerleri kendi aralarında sohbet edebilir ya da fikir alışverişinde bulunabilir. İstenirse iş yeri yetkilileri ile de iletişime geçilebilir. Web Chat iş yerleri tarafından müşteri hizmetlerine destek, satış ve pazarlama amaçlı da kullanılabilmektedir. Anında fiyat verilebilir, telefon ya da fax hatta e-posta yerine bile online bilgi alışverişi gerçekleştirilebilmektedir. Böylece hem zamandan tasarruf sağlanırken operasyonel kolaylıklar da sağlanabilir. Bizpoint her aşaması 7/24 canlı, aktif ve gerçek zamanlı bir sistem ile interaktif ve proaktif iş tarzı ile çözümler sunmaktadır. Pasif olmayan yani aktif listeleme ve iş olanakları sunarak her aşaması karşılıklı, ulaşılabilir bir sistem hizmeti sunulmaktadır. Turizm, ithalat ve ihracat konusunda da oldukça deneyimli olan Bizpoint sayesinde yurt dışı firmaları Türkiye’ de yerleşik tüm firmaları bulabilir, bilgi alabilir ve iletişime geçebilirler. Platform Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde bilgi sunmaktadır. Böylece Türkiye’ ye gelen yabancı firma sahipleri tüm cihazları ile 7/24 ticari ilişkiler kurabilir, iş yerlerini arayıp bulabilir, tüm ticari ilişkilerini yönetebilir.

Bizpoint, kişiler ve iş yerlerini interaktif ve proaktif bir şekilde çözümlerle buluşturmaktadır. Platforma kaydolan firmalar ya da bireysel kullanıcılar bir profil oluşturmaktadır. Böylece ihtiyaç sahibi firma ya da bireysel müşteriler istedikleri gibi arama yapıp, bilgi sahibi olabilir ve iletişime geçerek ticari ilişkilerini oluşturabilirler.

Etiketler:

Genel Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Yellow Pages çevrimiçi hizmet veren firma rehberidir. 1970 yılında Amerika’da doğmuştur. Türkiye ile birlikte 75’ten fazla ülkede firma sahiplerine yardımcı olur. Firmanızın reklamını çok kolay bir şekilde bu adreste yayınlayabilirsiniz.

Her üniversitenin bir bilgi-işlem departmanı var.

Samsung, dünyanın ilk interaktif ürün inceleme video projesini, Türkiye’nin ilk interaktif aşk hikayesi ile birlikte hayata geçiriyor.

Bilgi Güvenliği, her geçen gün daha fazla duyduğumuz ve teknolojinin hayatımıza girmesiyle çok daha önemi artan bir kavram. Haliyle başlı başına özel bir uzmanlık gerektiriyor.

Canlı destek sistemlerinin önemi kendini iyiden iyiye belli etmeye başladı, özellikle e-ticaret sektöründe.