Apple’dan Yeni 27 İnç iMac

Teknoloji dünyasının öncü markası olan Apple, masaüstü bilgisayarı iMac’in yepyeni versiyonunu duyurdu. İşte Apple’ın yeni iMac’i;

Teknoloji dünyasının lider markalarından bir tanesi olan Apple, gerek cep telefonu iPhone’la gerek masaüstü bilgisayar modeli olan iMac ile büyük bir evrim yaratmıştı. Kullanıcılara çok farklı bir teknoloji deneyimi sunan Apple firması, diğer markalardan hep bir adım önde olarak bu mecrada lider olduğunu her seferinde bizlere aktardı. Yepyeni iMac’i ile de bu sözleri tamamen hak eden Apple, 27 inçlik dev ekranlı cihazını gün itibariyle duyurdu.

Eski versiyonuna göre farklı değişiklikler yapılarak tekrar tasarlanan iMac, bu versiyonunda tam olarak 27 için dev bir ekranla birlikte geldi. Bunun ötesinde çok daha hızlı ve güçlü bir işlemciye sahip olan Apple iMac, FaceTime HD özelliğini de beraberinde getirdi. 3 kat daha fazla hız ve güçlü grafik performansıyla bir bilgisayardan öte, çok daha farklı bir deneyim sunan iMac’lar 2.000 Dolardan satışa sunuldu.

Kategori:

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Dünyanın ne güvenilir ve en çok tercih edilen teknoloji markası Apple’ın akıllı telefon modelleri de yoğun ilgi görüyor.

Apple'ın piyasaya sürdüğü ürünlere gelen, eğlenceli bir gönderme :)

Apple'ın piyasaya sürdüğü ürünlere gelen, eğlenceli bir gönderme :)

Apple, iOS için yazılım geliştirenlere özel, yeni programlama dili Swift'i duyurdu. Apple Swift'i "Parallel Scripting Language" olarak tanımlıyor. Yani Swift, Objective C'den oldukça farklı bir dil. Ancak Swift'i Objective C ile birlikte kullanabiliyorsunuz.

Kişisel bilgisayarlar geliştiren, tasarlayan ve satışını yapan Apple günümüz teknolojisinde üretmiş olduğu akıllı telefonlar ve tabletlerle gündemden düşmeyen markalar arasında yer almaktadır.