Android Samsung Akıllı TV Samsung Remote Uygulaması

Android için geliştirilmiş Samsung Remote uygulaması ile Samsung Akıllı Televizyonunuzu kontrol edebilirsiniz. Mobil cihazınızı bir uzaktan kumandaya çevirmek bu uygulama ile çok basit.

Samsung TV'nizin Smart özelliği aktif durumdayken (Bluetooth devrede) uyguluma mobil cihazınız ile televizyonunuzun iletişim kurmasını sağlıyor. Uygulama aşağıdaki Samsung cihazları destekliyor:

  • 2010 yılında çıkan Internet@TV özellikli cihazlar
  • 2011 yılında çıkan AllShare özellikli cihazlar
  • LCD 550, LED 5500, PDP 5500, LCD 650, LED 6500, PDP 6500 ve üzerindeki cihazlar
  • BD-AVR D7000, BD-HDD Combo D6900/8200/8500/8900, BD-Player D5300, BD-HTS D5000

Samsung Remote uygulamasına şuradan erişebilirsiniz.

Kategori:

Yorumlar

Facebook Yorumları
Tekno Dergi Yorumları
Atabey kullanıcısının resmi

Cep telefonlarına her geçen gün yeni özellikler ekleniyor. Bu özelliği de tebessümle karşıladım. Sanırım ilerde evimizin kapısını bile cep telefonu ile açacağız.

Yeni yorum ekle

İlgili Yazılar

Samsung'un yeni telefonu Galaxy S5 başta Amerika olmak üzere pek çok ülkede satışa çıktı. Toplam 125 ülkede satışta olan Samsung Galaxy S5 ile birlikte, Samsung yeni giyilebilir teknoloji ürünleri Samsung Gear 2, Gear 2 Neo ve Gear Fit de raflardaki yerini aldı.

Samsung Türkiye, mobil dünyada devrim yaratacak bada’yı bilişim uzmanlarıyla tanıştırıyor.

Samsung Electronics Türkiye yeni nesil Smart TV uygulamalarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor.

Samsung, Barcelona'daki Dünya Mobil Kongresi'nde, giyilebilir teknoloji ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Bu yeni ürünün adı Gear Fit. Samsung Gear Fit, giyilebilir bir fitness bilekliği. Aslında bu ürün Ftibit Flex gibi sadece bir fitness bilekliği değil.

Turkcell, dünyanın en prestijli üreticilerinden Samsung’la yaptığı özel bir anlaşmayla; 3G uyumlu Samsung Preston S5603’ü, 599 TL’lik fiyatıyla satışa sundu. Ayrıca Turkcell, Samsung Preston S5603 alanlara bir aylık mobil internet paketi hediye ediyor.

Samsung Preston S5603 kullanıcıları; çekici tasarımı ve full dokunmatik ekranıyla dokunarak, çekerek, bırakarak cihazı kolayca kullanacak, 3.2 MP kamerası ile ayrıca dijital kamera taşımak zorunda kalmadan kaliteli fotoğraf çekmenin keyfini yaşayacak.

3G-HSDPA 7.2 Mbps, 28 inç QVGA, TouchWiz kullanıcı arayüzü, widgetlar,  internet tarayıcı özellikleriyle öne çıkan Samsung Preston S5603’un 80 MB dahili hafızası bulunuyor. Ayrıca, + MicroSD desteği sayesinde  hafıza 8 GB’a kadar yükseltilebiliyor. 2 GB’lık bir SD kart da ürünle birlikte hediye ediliyor.